РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • Складова успіху - спільна праця

  Люди завжди поважають тих, у кого слова не розходяться з ділом, хто вміє дотримуватися даного слова, взятих на себе зобов’язань. Про те, що цього постулату дотримуються в Коростенській дирекції залізничних перевезень вкотре переконалася, побувавши на конференції трудового колективу, на якій начальник дирекції Василь ЯРЕМЕНКО та голова теркому профспілки Олександр ЛОЗКО звітували про виконання зобов’язань колективного договору в 2012 р.

  Виступаючи на конференції, Василь Васильович зупинився на результатах роботи колективу минулого року. Він зауважив, що деякі планові показники виконані не повністю. Наприклад, недовиконання планів відправлення вантажів торік виникло через падіння у сфері відправлення будівельних вантажів і наливу нафтопродуктів. Водночас забезпечено перевищення планового завдання з таких вантажів, як торф, руда, чорні метали, металолом, вогнетриви. Як позитив, зазначалося те, що в 2012 р. було переадресовано понад 39 тисяч вагонів, за що отримано прибутку понад 800 тис. грн. Це значно більше, ніж у 2011-му.

  - Стосовно зобов’язань перед працівниками, передбачених колективним договором, вони виконані повністю, - сказав Василь Яременко. - Виплачувалася доплата за вислугу років, а також надавалася матеріальна допомога на оздоровлення та інші виплати.

  - Коростенська територіальна профорганізація протягом минулого року систематично працювала над виконанням своїх зобов’язань, - сказав Олександр ЛОЗКО. Він детально зупинився на виконанні розділів колдоговору, що стосуються оплати праці, робочого часу і часу відпочинку працівників, питань охорони праці. Також проінформував, що торік отримали путівки на лікування, оздоровлення і сімейний відпочинок 760 працівників Коростенської залізничної дирекції. Стосовно дітей, влітку на відпочинку побувало 877 хлопчиків і дівчаток, чиї батьки працюють на залізниці. Крім того, торік мали можливість відпочити 200 непрацюючих пенсіонерів у пансіонаті «Променистий», МЦРЗ «Хмільник», у лікарні с. Клубівка.


  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05