РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • Рух поїздів забезпечено

  Цілодобово у заходах зі снігоборотьби задіяно усі наявні снігоочисні та снігоприбиральні машини, вивезено тисячі кубічних метрів снігових мас. Тільки на станціях та перегонах Південно-Західної залізниці на очищенні колій та стрілочних переводів цілодобово працюють понад 5 тис. працівників.


  снігоборотьба на ст. Київ-Пасажирський

  В умовах рясного снігопаду на залізничних вузлових станціях, вокзалах, платформах та коліях снігоборотьба ведеться всіма підрозділами залізниці - колійниками, енергетиками, зв’язківцями тощо.

  Впродовж 21, 22, 23, 24, 25 березня під час негоди зафіксовано рекорд снігового покриву - до 1,5 м на станціях та перегонах Київської, Жмеринської, Козятинської та Конотопської дирекцій залізничних перевезень. Найбільша товщина снігового покриву спостерігалася у Києві, Козятині, Хутір Михайлівському. Тут роботи ведуться впродовж всього поточного тижня. Для безперебійної роботи у підрозділах колійного господарства задіяно 57 одиниць снігоприбиральної техніки.

  Завдяки злагодженій роботі безперебійність транспортного конвеєру було забезпечено. Рух поїздів здійснювався у складних погодних умовах, викликаних надмірною кількістю опадів. Тому роботи ведуться у цілодобовому режимі.

  Докладено всіх зусиль, щоб не допустити відміну поїздів. Хоч із затримками, але всі состави були відправлені в рейс. При цьому, основні затримки - більше ніж на 6 годин - були допущені по прибуттю транзитних поїздів на підходах до Києва.

  Для прискорення відправлення поїздів та скорочення затримок руху змінено технологію роботи локомотивного господарства, зокрема, організовано роботу локомотивів без заїзду в депо, для їхнього супроводу задіяні машиністи-інструктори.

  Влас. інф.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05