РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • 45 сімей залізничників Південно-Західної магістралі отримали нові квартири у Козятині

  45 сімей залізничників Південно-Західної магістралі отримали нові квартири у будинку, який зведено коштом залізниці у м. Козятин. Таким чином, впроваджено в експлуатацію другу чергу будівництва 90-квартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 2.  Службові ордери залізничникам 20 березня поточного року вручили голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Михайлович МОВЧАН та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович Кривопішин. Вони побажали новоселам щастя та добробуту в нових оселях.

  Очільник Вінницької облдержадміністрації І.М. Мовчан зазначив: «Дуже приємно, що Південно-Західна залізниця знаходить можливість та вишуковує засоби, щоб у надзвичайно непростий час будувати таке чудове житло. Приємно також, що ця робота здійснюється за досить короткий термін: звести таку будівлю за рік - праця, що заслуговує на повагу».

  У новому будинку залізничникам запропонували 20 однокімнатних, 10 двокімнатних та 15 трикімнатних квартир, загальна площа яких становить 2495,3 м2. Нагадаємо, що першу чергу цього будинку було здано в експлуатацію у червні 2011 р. - у 45 квартирах теж оселилися залізничники.

  Загальна площа 90-квартирного будинку становить 4860,75 м2. До його проекту внесено корективи з урахуванням нових будівельних держстандартів. Зокрема, для економії енерговитрат утеплено фасад, установлено сучасне опалення для кожної квартири.

  «Питання житлового забезпечення наших залізничників для столичної магістралі дуже важливі. Ми, безумовно, будемо завжди сприяти будівництву доступного житла для наших працівників, адже саме вони щодня забезпечують майже усі процеси життєдіяльності залізничного транспорту. Щодня ми намагаємось вирішувати питання з метою створення комфортних умов праці та побуту, а також соціального захисту для залізничників», - зазначив начальник Південно-Західної залізниці О.М. Кривопішин. Водночас він висловив переконання, що це не остання черга будівництва соціального житла. І тож, як тільки буде визначено майданчик під забудову, зводитиметься наступний будинок для залізничників.

  За повідомленням прес-служби

  Південно-Західної залізниці

  Фото Анатолія САДОВЕНКА

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05