РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (29 березня 2013) 

 • Приємна мить і пам’ять на все життя

  «Вагонне депо Київ-Пасажирський, яке очолює Олександр ТКАЧОВ, позиціонується у галузі як стабільний підрозділ Південно-Західної залізниці. - Так розпочав власне звернення до урочистого зібрання начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр ІВАНЬКО. - І хоча сьогодні за об’єктивних причин Олександр Ткачов не присутній у цій урочистій залі, все ж таки скористаюся нагодою, щоб поздоровити ваш величезний колектив із присудженням Перехідного прапора переможця у галузевому змаганні серед підрозділів пасажирського господарства, - сказав Олександр Васильович. - Ваш колектив постійно доводить власну значущість, стійкість попри економічні виклики, які стоять перед українськими залізницями. Єдине депо, колектив якого освоїв складні види ремонту пасажирських вагонів нового покоління. Це ваша виробнича марка. Завдяки їй у вас є прекрасні перспективи для подальшого розвитку. Хочу побажати київським умільцям плідної праці і втримати галузеве знамено якомога довше на почесному місці!»


  До слів привітання на адресу майже тисячного колективу, який виборов і почесний диплом Укрзалізниці, приєднався головний інженер галузевої пасажирської служби Південно-Західної залізниці Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ.

  - Працювати у часи економічної кризи стабільно вміє весь багатотисячний колектив нашої залізниці. Проте саме працівники ВЧД1 є своєрідними законодавцями сучасних ремонтних технологій, - сказав Олександр Віталійович. - Не з чужих слів знаю, що тут є можливості створювати еталонні ремонтні технології, які згодом можна впроваджувати на терені всіх українських залізниць. Брак висококваліфікованих робітників саме у вашому депо - то об’єктивна причина, через яку переймається вся галузева служба. Але, певен, витримаємо і ці об’єктивні виклики доби рестановлення Укрзалізниці. Звернувшись до головного інженера вагонного депо Київ-Пасажирський Іллі ЦЕХАНСЬКОГО та і до всіх, хто зібрався в цей день у конференц-залі підрозділу, О. Іванько та О. Ясинецький запропонували відзначити кожного достойного працівника грошовою премією.

  Подякувавши за пропозицію, Ілля Григорович висловив надію, що депо і надалі буде залишатися серед правофлангових підрозділів Укрзалізниці. Адже завдяки праці змінних майстрів цеху експлуатації М. ВАЛЬЧЕНКА, В. ЮРЕЧКА, майстра С. КОНДАЧКОВА значно покращується якість підготовки рухомого складу до відправлення на далекі маршрути. Скажете, забуто електроцех? Аж ніяк. У ту мить Ілля Цеханський особисто потис руку змінним майстрам Ю. КОНДРАТЮКУ та О. САМОЙЛЕНКУ.

  Серед тих, хто володіє секретами ремонту вітчизняних вагонів нового покоління, було названо старшого майстра М. АДАМЕНКА, виробничих майстрів П. ШЕВЧУКА, М. НИФТУЛАЄВА, В. ГЛУШКА, В. КОСТЮЧЕНКА, І. МОСКАЛЕНКА, О. ЛАНОВОГО.

  Що попереду? Ілля Цеханський переконаний у тому, що вже найближчим часом потрібно покращити якість підготовки вагонів у рейс з точки зору налагодження ремонту систем електрообладнання, кондиціонування повітря та вентиляції. «У нас все має бути еталонним. І організація робіт, і технологічні процеси», - такими словами завершив свій виступ головний інженер вагонного депо ст. Київ-Пасажирський.

  Прапор вручено. Урочисту залу швидко залишає декілька сотень працівників. Раптом побачили, як молоді інженери, розгорнувши галузеве знамено, вирішили сфотографуватися на його фоні. Хіба не приємна мить? На все життя залишиться в пам’яті.


  Фото Сергія ГУКА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05