РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (15 березня 2013) 

 • НЕ ЗА НАГОРОДИ, А НА КОРИСТЬ ЗАГАЛЬНІЙ СПРАВІ

  Галузевих нагород на особистому рахунку заступника начальника технічної служби столичної магістралі Геннадія П’ятигорського поки що не так вже й багато. За понад десять років роботи на Південно-Західній залізниці він має Почесну грамоту від начальника залізниці, відзнаку столичної магістралі «До 140-річчя» та знак «Кращому працівнику».


  Розпочав трудову діяльність на залізничному транспорті Геннадій Семенович старшим інструктором з протипожежної профілактики Київського загону відомчої воєнізованої охорони. Вже через півроку отримав звання кращого інструктора Київського загону з протипожежної профілактики, а згодом його було призначено заступником начальника відділу бойової та спеціальної підготовки служби відомчої воєнізованої охорони.

  У 2006 р. відбувся крутий поворот у його кар’єрі - призначення начальником технічного відділу технічної служби. Основний напрямок його роботи - на стику декількох спеціальностей, що потребує як доброго знання залізничного транспорту, так і досконалого володіння сучасною ІТ-технікою і комп’ютерними програмами, навиків конструктора та навіть дизайнера. Так, зокрема, він проводить роботи з розробки, кінцевого оформлення та виготовлення презентаційних матеріалів про передові досягнення залізниці та про виконання проектів великої соціальної і державної значущості, оформлених за допомогою сучасних технологій, для організації презентацій та нарад за участю керівників Укрзалізниці, профільного міністерства та інших зацікавлених організацій.

  З серпня 2008 р. по теперішній час він - заступник начальника технічної служби Південно-Західної залізниці. Під керівництвом Геннадія Семеновича забезпечується підвищення технічного рівня залізниці за рахунок створення і впровадження нової техніки та прогресивних технологій, механізації та автоматизації виробничих процесів. За умов широкого використання передового досвіду підприємств і організацій залізничного транспорту, новаторів виробництва. Тут без співробітництва з науково-дослідними організаціями та учбовими закладами залізничного транспорту не обійтись. А ще на порядку денному - координація єдиної екологічної політики, спрямованої на забезпечення ефективного використання та відтворення природних ресурсів, охорону навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки у структурних підрозділах залізниці. Велика робота проводиться зі створення удосконалення технологічного процесу в роботі всієї Південно-Західної залізниці.

  Безпосередньо за участю Геннадія П’ятигорського розроблялись презентаційні звіти представникам УЄФА про виконання робіт з підготовки до ЄВРО-2012, презентації про досягнення залізниці на зустрічі з керівництвами сусідніх залізниць країн СНД та дальнього зарубіжжя, презентації проектів «Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський - Дарниця», «Будівництво пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця в м. Києві», «Будівництво Комплексу технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця Південно-Західної залізниці», «Організація руху електропоїздів у місті Києві», «Організація залізничного пасажирського сполучення Київ - аеропорт Бориспіль» тощо.

  Активну участь Геннадій Семенович взяв у реалізації за рекордно короткий термін завдання начальника залізниці О.М. КРИВОПІШИНА зі створення Музею історії Південно-Західної залізниці, де по цей час виконує функції директора-екскурсовода.

  Працюючи на різних посадах, зарекомендував себе висококваліфікованим та ініціативним, технічно грамотним фахівцем, хорошим організатором, енергійним керівником. А щодо нагород, то, як каже сам Геннадій Семенович: «Ми працюємо не заради них, а на користь загальній справі». А взагалі, нагороди за самовідданий труд у нього ще попереду.


  Фото Віталія НОСАЧА

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05