РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (15 березня 2013) 

 • Чи потрібний приватний детектив на вокзалі?!

  Публікація «Докір службі довідковій» («Рабочее слово» № 5 від 2 - 8 лютого 2013 р.) викликала неабияке обурення серед працівників вокзалу ст. Вінниця. Про це йдеться в листі до редакції начальника вокзалу Григорія МОСКАЛЬЧУКА.

  Що ж, спробуємо розібратися, у чому тут справа. Нагадаємо, в публікації було вказано на недоліки в роботі інформаційної служби цього відокремленого підрозділу. А саме про те, що працівники довідкового бюро під час роботи відволікаються від виконання обов’язків та про невчасну й подекуди невірну інформацію з гучномовців тощо.

  У відповіді начальника вокзалу на адресу «Рабочего слова» читаємо: «Не відповідають дійсності судження автора публікації відносно роботи чергових з надання довідок на вокзалі ст. Вінниця. Доступ у приміщення довідкового бюро стороннім особам заборонений, тому розмовляти зі знайомими, як стверджує автор, вони не можуть. Не дозволено їм і користуватись мобільними телефонами на робочих місцях». Повністю згоден із Григорієм Васильовичем - заборони є. І це стосується не тільки Вінницького вокзалу, а й усіх інших на теренах столичної магістралі. Проте, як кажуть, для нашої людини на те й заборони, щоб їх порушувати. Нещодавно на одному з вокзалів нашої магістралі був свідком того, як чергова довідкового бюро через мобільник допомагала своїй дитині виконувати шкільне домашнє завдання із математики… Тож до кожної турботливої матусі або батька приватного детектива не приставиш, щоб слідкував і доповідав керівництву про роботу того чи того підлеглого.

  Крім того, Г. Москальчук інформує, «що 9 листопада (минулого року - авт.), за записами в центрі обробки проїзних документів вокзалу, пасажир на прізвище Грабовецький не здавав та не переоформляв квитка на жоден із поїздів». От тут і виникає запитання: а як у зазначеному центрі могли відстежити пасажира, оскільки на квитках вже давно не вказується прізвище власника? Свого часу особисто мені доводилося саме на вокзалі ст. Вінниця переоформляти проїзний документ з одного поїзда на інший - прізвища ніхто не запитав. Тож таке ствердження Г. Москальчука не є зовсім зрозумілим.

  Необхідно звернути увагу і на таке: що на останній сторінці газети є інформація про те, що «ЗА ВІРОГІДНІСТЬ ФАКТІВ, власних імен, рекламу відповідальність несуть автори». Тут слід звернути увагу на те, що Едуард ПОДІЛЬСЬКИЙ є давнім позаштатним кореспондентом «Рабочего слова». І жодного разу від нього не надходило не-правдивої інформації. А щодо критики, яка звучить зі сторінок газети залізничників, то до неї треба ставитися раціонально й не намагатися будь за що захистити честь мундира, а враховувати її для подальшого покращення якості обслуговування пасажирів. Вважаю, що на вокзалі ст. Вінниця є ще над чим працювати в цьому напрямку.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05