РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (15 березня 2013) 

 • ПІВДЕННО-ЗАХІДНУ залізницю визнано КРАЩОЮ серед українських сталевих магістралей ВПЕРШЕ за роки незалежності України!

  Подію, яка відбулася 13 березня п.р. у конференц-залі Управління столичної магістралі, по праву можна назвати однією зі значущих в історії Південно-Західної залізниці.


  За підсумками галузевого змагання між трудовими колективами залізниць України саме Південно-Західну визнано переможницею. Вперше за роки незалежності України. Із цієї нагоди генеральний директор Укрзалізниці Сергій Петрович БОЛОБОЛІН вручив Перехідний прапор і Почесний диплом начальнику Південно-Західної магістралі Олексієві Мефодійовичу КРИВОПІШИНУ за перше місце у галузевому змаганні за підсумками роботи у 2012 р.

  С.П. Болоболін наголосив на тому, що залізничники досягли високих виробничих показників: своєчасно підготувавши інфраструктуру і вокзальний комплекс ст. Київ-Пасажирський, технічну станцію Дарниця для обслуговування експресів «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» до проведення Євро-2012 тощо, вони забезпечили стабільну роботу у сфері перевезення вантажів та пасажирів.

  «Минулий рік для всіх українських залізниць не був простим з точки зору виконання виробничих показників. Через падіння обсягів транзитних перевезень питання отримання відчутних доходів від діяльності транспортного комплексу постало на порядок денний. Потрібно було вишукувати резерви для того, щоб виконати низку соціально-економічних умов. Тим не менш зарплата залізничникам виплачувалася вчасно і повністю. Процес оновлення основних фондів йде згідно з галузевими планами. Столична магістраль у повній мірі виконала усі поставлені завдання і за трудовими заслугами отримала звання кращої. Вона завжди була і залишається серед лідерів у транспортному комплексі України. Дякую кожному представнику вашого колективу за відданість галузі. Бажаю, щоб Перехідний прапор - символ лідера залізничної спільноти - надовго залишався на столичній магістралі», - наголосив генеральний директор Укрзалізниці.

  Начальник Південно-Західної залізниці О.М. Кривопішин висловив щиру подяку на адресу керівництва Міністерства інфраструктури України, Укрзалізниці та Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників за достойну оцінку праці багатотисячного колективу столичної магістралі.

  - 2013-й рік не обіцяє бути менш складним із точки зору вирішення багатьох економічних проблем, що стоять перед галуззю. Проте важливі завдання, серед яких - стабільна робота під час перевезення вантажів, у сфері покращення умов обслуговування пасажирів у дальньому та приміському сполученні, а також ремонт інфраструктури, вимагають плідних зусиль. Нам ці творчі завдання, які накреслені Урядом України, виконати по силах! - наголосив О.М. Кривопішин.

  У цю мить у конференц-залі залунали оплески на знак підтримки красномовних слів з боку С.П. Болоболіна та О.М. Кривопішина. Так піднесено керівники підрозділів столичної залізниці та профспілкові активісти висловили щире задоволення від побаченого і почутого під час урочистостей з нагоди тепер уже історичної події - нагородження прославленого колективу залізничників.


  Фото Сержа ГОНЧАРОВА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05