РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (11 березня 2013) 

 • Про найдорожчу за усіх

  Лист від нашої постійної дописувачки із смт. Глеваха, що на Київщині, Ядвіги ОСТРОВСЬКОЇ, наштовхнув на роздуми.

  «Чи є в світі несказані теплі слова, настільки ніжні, якими можна описати матір? А чи потрібні ті слова, коли говорить сама душа?» - запитує у перших рядках листа Ядвіга Феліксівна.

  - Від дня нашого народження до самої смерті матір залишається найближчою, навіть якщо вона перебуває від нас за сотні кілометрів. Материнські руки найтепліші, її очі найдобріші, материнські поради є наймудрішими». Що ж не відмовиш у щирості Ядвізі Феліксівні, яка виховала і поставила на ноги трьох дітей. А зараз опікується вже правнуками.

  Саме Ядвіга Феліксівна, яка часто-густо у розмові зі мною тепло згадує власну матір, запропонувала на шпальтах «Рабочего слова» започаткувати рубрику «Ти найдорожча за усіх».

  «Восьмого березня у кожного буде чудова нагода розповісти власній ненці про те, як дорожимо нею кожної хвилини», - продовжує свій лист Я. Островська. Єдине із чим можна не погодитись із Ядвігою Феліксівною - не лише восьмого березня варто говорити матері такі слова.

  Отже, шановні читачі, розкажіть на шпальтах газети про берегинь Вашого роду. Місце народження, де працює (працювала) і ким? Хто із дітей вже трудиться, посади? Хто найстарший - найменший? Згадайте пам’ятний випадок з вашого життя, із життя одного із дітей? Ваше відношення до матері. Розповідаючи про взаємостосунки, про неньку, не можна обійти увагою батька - справжнього голуба миру у родині.

  Нагадуємо - День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.

  «Матері все життя дивляться нам услід, виряджаючи у люди. Так і стоять на початку наших доріг, навіть після того, як попрощаються із нами назавжди. Стоять і дивляться, бажаючи нам добра і щастя. Вони мудро і терпляче зносять те, що їх витісняють із синівських та доччиних сердець обранці та обраниці. Аби тільки щасливо жилося їхнім дітям...» - завершує лист до редакції Ядвіга Островська. В її душі багато місця для сокровенного, але як мати вона готова поділитися найдорожчим - власними теплими почуттями про власних дітей, онуків та правнучок. А ви?!

  Пишіть, телефонуйте! Цікаві розповіді про ваших матерів обов’язково будуть надруковані на шпальтах газети залізничників.


  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05