РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (11 березня 2013) 

 • Світлі спогади про Темнатик

  Наш підрозділ ще досить молодий. У 2011 р. ми відсвяткували 10-річчя від дня створення СП «Енергозбут». Середній вік наших працівників - 34 роки. Можливо, саме тому на кожну звістку про те, що профспілковий комітет організовує подорожі прекрасними місцями нашої країни, активно відгукуються наші працівники. У пам’яті залишилися незабутні згадки про подорожі замками Львівщини та Тернопільщини, милі нашому зору фортеці Кам’янця-Подільського і Хотина тощо…  Восени 2012 р. наш дружний колектив здійснив незабутню подорож по гірських хребтах мальовничих Карпат до сонячного Закарпаття. Ми дружно поринули в історію Чинадієвського замку Шенборн, Мукачевського замку Паланок.

  Були вражені красою Синевіру - найбільшого озера Закарпаття, яке справедливо вважається одним з найкоштовніших національних природних скарбів України і є однією з візитних карток Українських Карпат.

  У Береговому розташовано термальний басейн, де щедра природа дарує хворим одужання, а здоровим - насолоду. Там ми плавали просто неба в цілющій воді, хоча температура повітря була досить низькою.

  Ще здалеку ми почули відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це 14-метровий водоспад Шипіт, який спадає вниз численними мальовничими каскадами. Ущелина, де ховається водограй, дуже мальовнича, оточена буковими лісами та віковічними смереками.

  Здається, що назавжди запам’ятається нашим співробітникам підйом на бугельних витягах на гору Магура. Звідти, можливо, було побачити неперевершені панорами безкраїх карпатських просторів. Саме тут складається враження польоту над карпатськими лісами та гірськими галявинами, струмками та поселеннями Карпат. Звідси гарно видно повністю відкритий, безлісий хребет Полонина Боржава з горами Стій, Гемба, Плай, Дзьомбик та горою Темнатик, з її крутими схилами з сипучими каменистими поверхнями, де встановлений великий залізний хрест. На вершині гори ми із задоволенням виконали настанову керівника нашого підрозділу Олега Сухомлинова і розгорнули прапор нашої держави. Це була дуже пам’ятна та знакова подія, про яку ми згадуємо з великим задоволенням.

  Подорож по закарпатських візитівках та карпатських вершинах, букових та хвойних лісах, колоритних полонинах була захоплюючою та незабутньою.


  Леся ГЛЄБОВА,

  голова первинної профспілкової організації

  СП «Енергозбут»

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05