РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (11 березня 2013) 

 • Всерйоз і надовго

  Трудова біографія Галини ОРЯП на ст. Київ-Товарний розпочалася 25 років тому. Вона гідно проходить свій шлях зростання, долаючи на ньому різні перешкоди і посідаючи вищий щабель у своїй професії. Під час нашої розмови пані Галина відзначила, що це ще не пік її кар’єри. А коли наприкінці минулого року їй вручили знак «Почесний залізничник», була приємно здивована. Адже ніколи не працювала за нагороди, просто відчуває задоволення від роботи, від того, що має відношення до організації перевізного процесу на станції. І робить це на високому рівні.


  - Мені поталанило, що потрапила працювати саме на станцію Київ-Товарний, - каже Галина Петрівна. - На відміну від багатьох моїх однолітків, я точно знала, що прийшла сюди всерйоз і надовго. Тим паче, що родина мене у виборі професії підтримувала. Адже мій батько, Петро Даруга, все своє життя трудився на столичній магістралі. Хоча праця напружена і вимагає бути обізнаною в безлічі дрібниць, однак іншої для себе я не уявляю.

  Залізниця змінює людину. Тут зовсім інші вимоги, навіть інший ритм трудового дня, інше ставлення до роботи, яке випробовує, загартовує, перевіряє. І залишає найкращих. Галина Оряп добре знає свою справу, принципова, доброзичлива, завжди готова прийти на допомогу. Спочатку працювала оператором при черговому на станції, а пізніше - черговим. Усім відомо, що черговий по станції - одна з ключових посад. Варто зазначити, що людина, яка працює черговим, набувши досвіду на станції, буде впевнено почуватися на будь-якій іншій посаді.

  Ст. Київ-Товарний - вантажна станція другого класу. Основною роботою якої є комплексна підготовка пасажирських составів і окремих вагонів до рейсу та виконання пов’язаних з цим операцій з технічного огляду. На станції основні виробничі турботи концентруються на обслуговуванні пасажирських составів та вантажних вагонів. Усю діяльність станції зосереджено в трьох парках: Південному, Сортувальному і Східному, а також у вантажному районі. А ще у Південному парку здійснюється відстій пасажирських поїздів. Призначення Сортувального - довготривалий відстій пасажирських вагонів. На його коліях - понад п’ять сотень пасажирських вагонів, що потребують постійного нагляду й технічного обслуговування. Саме для цього тут працює ПТО вагонного депо Київ-Пасажирський. Для проведення маневрової роботи до Київ-Товарного залучено один тепловоз ЧМЕ-3 з Дарницького локомотивного депо. Рухом поїздів і маневровою роботою керує черговий по станції. Тому успішна робота станції залежить від його грамотних дій та оперативності.

  Злагоджений колектив очолює досвідчений залізничник Світлана РАБОЧА. Світлана Миколаївна переконана, що запорукою успішної роботи є серйозне ставлення до своїх обов’язків і спільні дії всіх залізничників на станції. Втім до пані Галини придивлялися ще тоді, коли вона працювала оператором. Зрозумівши, що Галина Петрівна може на високому рівні контролювати роботу на станції, С. Рабоча запропоновувала їй виконання складніших і відповідальніших завдань.

  Робочий день Галини Оряп розпочинається з цільового інструктажу працівникам та плану роботи на зміну.

  - Робота мені подобається, - мовить Галина Петрівна. - На зміні я чітко знаю, що від мене очікують. Я переконана, що всі проблеми, які виникають час від часу, ми обов’язково подолаємо. Загалом, потрібно бути відповідальним і наполегливим у досягненні своїх цілей. Бо характер людини виявляється якраз у подоланні труднощів і у професії, і у житті та й у звичайних буденних справах.


  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05