РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (11 березня 2013) 

 • ЛІТНІЙ СЕЗОН РОЗПОЧНЕТЬСЯ У КВІТНІ

  Колійники столичної магістралі розпочали підготовку до літнього сезону. Зокрема, до кінця травня поточного року заплановано виконати: модернізації колії - 25 км, капітального ремонту - 25 км; заміни стрілочних переводів новими на залізобетонних брусах - 10 комплектів.

  Основні роботи колійники розпочнуть на початку квітня. На даний час узгоджуються і відпрацьовуються на залізницях графіки надання «вікон» для виконання ремонтно-колійних робіт. Вже зібрано нової рейко-шпальної решітки - 14,6 км; відремонтовано 31,4 км старопридатної решітки; зібрано 9 комплектів нових стрілочних переводів.

  Перед впровадженням літнього графіка планується зварити та вивезти на місця модернізації колії 25 км нових рейок, на 40 км колії буде проведено оздоровчий ремонт.

  Готуються до літа і штучні споруди: залізничні мости, шляхопроводи тощо. Планом 2013 р. передбачено капітальний ремонт штучних споруд на суму 19 млн. грн. та земляного полотна - 19 млн. грн. Зокрема, буде виконано роботи щодо заміни залізобетонних прогонових будов мостів, укладання мостових спецшпал, фарбування мостів.

  Загалом у 2013 р. необхідно виконати основні ремонтно-колійні роботи: модернізації колії - 67,7 км, капітального ремонту - 80 км, середнього ремонту - 170 км, заміни стрілочних переводів новими на залізобетонних брусах - 17 комплектів та заміну 25 комплектів металевих частин стрілочних переводів.

  Для виконання всього запланованого до початку сезону ремонтів залізничники відремонтують колійну техніку. Наразі заплановано охопити середнім та поточним ремонтами 109 одиниць колійних машин.

  Весь обсяг ремонту виконується на ремонтно-механічному заводі та виробничих базах структурних підрозділів. Станом на кінець лютого відремонтовано 14 одиниць, перебуває в ремонті 61 одиниця колійної техніки, решта надходить у ремонт відповідно до графіка.

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Як неодноразово наголошував на апаратних нарадах в управлінні залізниці начальник столичної магістралі Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН, одночасно із проведенням комплексу колійних робіт потрібно боротися за чистоту смуг відведення.

  Вважаємо за доцільне нагадати, що працівникам структурних підрозділів доручено фіксувати факти викидання сміття провідниками пасажирських вагонів на перегонах. Цю інформацію слід доводити до керівників найближчої станції та вокзалу. Як?! Через керівників підрозділів, черговому по найближчій станції, поїзному диспетчеру. Керівникам станції та вокзалу, де поїзд робить оформлення документів та розслідує цей випадок. Прохання до колійників: монтерів, бригадирів, дорожніх майстрів, їхніх колег - енергетиків, зв’язківців - не проходьте повз нехлюїв із пасажирських поїздів!


  За інформацією,

  наданою у галузевій службі колії столичної магістралі підготував -

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05