РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (1 березня 2013) 

 • Знаки розрізнення на форменному одязі

  «Дорогая редакция, вспоминаю, как гордились мы, молодые помощники машинистов, а вскоре и машинисты, когда получали новую форменную одежду. Благодаря ей каждый выглядел представительней. Тем самым подчёркивая имидж нашего локомотивного депо, всей столичной магистрали.

  Видя, как теперь бывают одеты коллеги-механики, проводники пассажирских вагонов, разъездные кассиры, диву даёшься. Назову одним словом - чехарда. Обращаюсь к тебе, «Рабочее слово», напомни на своих страницах знаки различия железнодорожных чинов. Глядишь, и вспомним и об аккуратных погонах, и нарядных кокардах, и чистых и выглаженных гимнастерках. Слова «бренд» и «бренд-политика» постепенно занимают прочное место в железнодорожном лексиконе. В условиях перехода от производственного подхода к клиентоориентированному в Укрзализныце возникла необходимость показать свои сильные стороны, а следовательно, нужно создать чёткий и единый образ мощного акционерного общества. Почему бы сегодня перед началом летних перевозок не вспомнить опять о возвращении к фирменному стилю?»

  Владимир СВЯТОЙ,
  бывший машинист локомотивного депо Киев-Пассажирский

  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УКРЗАЛІЗНИЦІ ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКИ


  Генеральний директор УЗ та його заступники.

  Знаками розрізнення працівників залізничного транспорту є наплічні знаки на куртках, піджаках, жакетах, пальтах, плащах, а також сорочці-блузці у літню пору.

  На комірі піджака генерального директора Укрзалізниці та його першого заступника на відстані 7 мм від краю вишивається кант золотистого кольору завширшки 3 мм та лаврове листя.

  Знаки розрізнення для вищого начальницького складу мають такий вигляд:

  для генерального директора Укрзалізниці наплічний знак виконується у вигляді п’ятикутника завширшки 55 мм в основі та 45 мм у вершині, з кутом 120 градусів, окантований з усіх сторін (крім основи) шнуром золотистого кольору завширшки 3 мм. На полі наплічного знака шиттям золотистого кольору наноситься в основі дві гілки у вигляді лаврового листя розміром 26 мм кожна, на відстані 50 мм від основи - малий Герб України розміром 40x24 мм;

  для першого заступника генерального директора Укрзалізниці наплічний знак має розміри, зазначені вище. Золотистим кольором вишивається знак у вигляді двох гілок лаврового листя, що утворюють коло, в якому розміщується п’ятикутна зірка розміром 25 мм, на відстані 50 мм від основи. На відстані 80-90 мм від основи розміщується зображення знака для товарів і послуг Укрзалізниці завдовжки 38 мм і завширшки 14 мм;

  для заступника генерального директора Укрзалізниці наплічний знак має зазначені вище розміри. Золотистим кольором вишивається знак у вигляді двох гілок лаврового листя, що утворюють півколо, в якому розміщується п’ятикутна зірка розміром 25 мм, на відстані 50 мм від основи. Гілки, що утворюють півколо, наносяться не вище двох бокових верхніх променів зірки. На відстані 80-90 мм від основи розміщується зображення знака для товарів і послуг Укрзалізниці завдовжки 38 мм і завширшки 14 мм.

  Наплічний знак закріплюється ґудзиком діаметром 15 мм.

  Емблема залізничного транспорту зображена у вигляді еліпсоподібного колеса із стилізованими крилами.

  Розмір емблеми: діаметр колеса - 8-18 мм, розмах крил - 60 мм.

  Емблема генерального директора Укрзалізниці, його першого заступника та заступників вишита на піджаку і жакеті, емблема носиться праворуч, на рівні лінії грудей. На тулії кашкета емблема закріплюється на відстані 5 мм від верхнього краю по центру.

  Кокарда для головного убору генерального директора Укрзалізниці, його заступників вишивається розміром (з урахуванням вінка) 100-165 мм завширшки і до 50 мм заввишки.

  На лаковому козирку кашкета для генерального директора Укрзалізниці та його заступників золотистим кольором на відстані 5 мм від краю вишивається кант завширшки 3 мм, а на відстані 5 мм від канта - лаврове листя.

  ВИЩИЙ НАЧАЛЬНИЦЬКИЙ СКЛАД


  Вищий начальницький склад.

  Знаками розрізнення працівників залізничного транспорту є наплічні знаки на куртках, піджаках, жакетах, пальтах, плащах, а також сорочці-блузці у літню пору.

  На комірі піджака вишивається золотистим кольором лаврове листя.

  Для вищого начальницького складу наплічний знак має вигляд п’ятикутника завширшки 55 мм в основі та 45 мм у вершині, з кутом вершини 120 градусів, окантований з усіх сторін (крім основи) шнуром золотистого кольору завширшки 3 мм. Шиттям золотистого кольору наноситься вздовж наплічного знака за віссю від основи до вершини, п’ятикутна зірка розміром 21 мм кількістю від однієї до трьох (залежно від посади) і на відстані 88 мм від основи - технічний знак розміром 26 мм.

  Наплічний знак закріплюється ґудзиком діаметром 15 мм.

  Емблема залізничного транспорту зображена у вигляді еліпсоподібного колеса із стилізованими крилами.

  Розмір емблеми: діаметр - 8 - 18 мм, розмах крил - 60 мм.

  Емблеми та технічні знаки для вищого начальницького складу вишиті, колір емблеми золотистий.

  На піджаку і жакеті емблема носиться праворуч на рівні лінії грудей. На тулії кашкета емблема закріплюється на відстані 5 мм від верхнього краю по центру.

  Кокарда для головного убору вищого начальницького складу виготовляється з жовтого металу у формі еліпса 25-30 мм завширшки і 30-40 мм заввишки із зображенням малого Герба України на темно-зеленому полі в центрі. Кокарда обрамлена вінком з лаврового листя. Для вищого начальницького складу кокарда та вінок вишиваються.

  Над козирком кашкета для вищого начальницького складу закріплюється плетений шнур золотистого кольору на ґудзиках діаметром 15 мм.

  СТАРШИЙ НАЧАЛЬНИЦЬКИЙ СКЛАД


  Старший начальницький склад.

  Знаками розрізнення працівників залізничного транспорту є наплічні знаки на куртках, піджаках, жакетах, пальтах, плащах, а також сорочці-блузці у літню пору.

  Знаки розрізнення для старшого начальницького складу мають такий вигляд: наплічний знак завширшки 50 мм в основі і 42 мм у вершині виконано у вигляді п’ятикутника, з кутом вершини 120 градусів, завдовжки 130 - 140 мм. Паралельно вздовж краю на відстані 8 мм наносяться два галуни золотистого кольору завширшки 3 мм. На відстані 85 мм від основи закріплюється технічний знак золотистого кольору розміром 20 мм і такого ж кольору між технічним знаком і основою - п’ятикутна зірка розміром 15 мм, кількістю від однієї до трьох (залежно від посади).

  Старший начальницький склад на комірі піджака має петлиці розміром 80x32 мм з кутом 110 градусів; вздовж петлиці симетрично наносяться на відстані 20 мм один від одного два галуни золотистого кольору завширшки 3 мм; по краю петлиці (крім нижнього і верхнього) наносяться галуни - стрічки завширшки 1 мм. У верхній частині петлиці закріплюється технічний знак золотистого кольору розміром 20 мм.

  Наплічний знак закріплюється ґудзиком діаметром 15 мм.

  Емблема залізничного транспорту зображена у вигляді еліпсоподібного колеса із стилізованими крилами.

  Розмір емблеми: діаметр колеса - 8-18 мм, розмах крил - 60 мм.

  Емблеми та технічні знаки для старшого начальницького складу - металеві. Колір емблеми - золотистий.

  На піджаку і жакеті емблема носиться праворуч, на рівні лінії грудей. На тулії кашкета емблема закріплюється на відстані 5 мм від верхнього краю по центру.

  Кокарда для головного убору старшого начальницького складу виготовляється з жовтого металу у формі еліпса 25-30 мм завширшки і 30-40 мм заввишки із зображенням малого Герба України на темно-зеленому полі в центрі. Кокарда обрамлена вінком з лаврового листя.

  Над козирком кашкета для старшого начальницького складу закріплюється плетений шнур золотистого кольору на ґудзиках діаметром 15 мм.

  СЕРЕДНІЙ НАЧАЛЬНИЦЬКИЙ СКЛАД


  Середній начальницький склад.

  Знаками розрізнення працівників залізничного транспорту є наплічні знаки на куртках, піджаках, жакетах, пальтах, плащах, а також сорочці-блузці у літню пору.

  Для середнього начальницького складу наплічний знак має розміри: завширшки 50 мм в основі і 42 мм у вершині, виконано у вигляді п’ятикутника, з кутом вершини 120 градусів, завдовжки 130-140 мм. Вздовж за віссю наноситься галун золотистого кольору завширшки 3 мм. Такого ж кольору на відстані 75-85 мм від основи закріплюється технічний знак розміром 20 мм, між основою і технічним знаком - п’ятикутні зірки розміром 15 мм золотистого кольору, кількістю від однієї до чотирьох (залежно від посади).

  Середній начальницький склад на комірі піджака має петлиці розміром: 32x80 мм з кутом 110 градусів. Уздовж петлиці за віссю наноситься галун золотистого кольору завширшки 3 мм по краю петлиці (крім нижнього і верхнього) наноситься галун золотистого кольору завширшки 1 мм. У верхній частині петлиці закріплюється технічний знак золотистого кольору розміром 20 мм.

  Наплічний знак для одягу середнього начальницького складу закріплюється ґудзиком діаметром 15 мм.

  Емблема залізничного транспорту зображена у вигляді еліпсоподібного колеса із стилізованими крилами.

  Розмір емблеми: діаметр колеса - 8 - 18 мм, розмах крил - 60 мм.

  Емблеми та технічні знаки для середнього начальницького складу - металеві. Колір емблеми - золотистий.

  На піджаку і жакеті емблема носиться праворуч, на рівні лінії грудей. На тули кашкета емблема закріплюється на відстані 5 мм від верхнього краю по центру.

  Кокарда для головного убору середнього начальницького складу виготовляється з жовтого металу у формі еліпса 25-30 мм завширшки і 30-40 мм заввишки із зображенням малого Герба України на темно-зеленому полі в центрі. Кокарда обрамлена вінком з лаврового листя.

  Над козирком кашкета для середнього начальницького складу закріплюється плетений шнур золотистого кольору на ґудзиках діаметром 15 мм.

  МОЛОДШИЙ НАЧАЛЬНИЦЬКИЙ І РЯДОВИЙ СКЛАД


  Молодший начальницькй склад.

  Знаками розрізнення працівників залізничного транспорту є наплічні знаки на куртках, піджаках, жакетах, пальтах, плащах, а також сорочці-блузці у літню пору.

  Для молодшого начальницького складу наплічний знак має розміри: завширшки 50 мм в основі і 42 мм у вершині, виконано у вигляді п’ятикутника, з кутом вершини 120 градусів, завдовжки 130 - 140 мм. Вздовж за віссю наноситься галун золотистого кольору завширшки 3 мм. Такого ж кольору на відстані 75 - 85 мм від основи закріплюється технічний знак розміром 20 мм.

  Молодший начальницький склад на комірі піджака має петлиці розміром 80x32 мм з кутом 110 градусів. Уздовж петлиці за віссю наноситься галун золотистого кольору завширшки 3 мм. По краю петлиці (крім нижнього і верхнього) наноситься галун золотистого кольору завширшки 1 мм. У верхній частині петлиці закріплюється технічний знак золотистого кольору розміром 20 мм.

  Знаки розрізнення для рядового складу мають такий вигляд: наплічний знак за розмірами, зазначеними вище. На відстані 80-75 мм від основи закріплюється технічний знак золотистого кольору розміром 20 мм. Рядовий склад петлиць не має, в нижній частині коміру піджака закріплюється технічний знак розміром 20 мм.

  Наплічний знак закріплюється ґудзиком діаметром 15 мм.

  Емблема залізничного транспорту зображена у вигляді еліпсоподібного колеса із стилізованими крилами.

  Розмір емблеми: діаметр колеса - 8-18 мм, розмах крил - 60 мм.

  Емблеми та технічні знаки для молодшого та рядового складу - металеві. Колір емблеми - золотистий.

  На піджаку і жакеті емблема носиться праворуч, на рівні лінії грудей. На тулії кашкета емблема закріплюється на відстані 5 мм від верхнього краю по центру.

  Кокарда для головного убору молодшого начальницького і рядового складу виготовляється з жовтого металу у формі еліпса 25-30 мм завширшки і 30-40 мм заввишки із зображенням малого Герба України на темно-зеленому полі в центрі. Кокарда обрамлена вінком з лаврового листя.

  Над козирком кашкета для молодшого і рядового складу закріплюється чорний лаковий ремінець на ґудзиках, діаметром 15 мм.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05