РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (1 березня 2013) 

 • У КУБКА НОВИЙ ВОЛОДАР - ЛОКОМОТИВНИКИ ШЕПЕТІВКИ

  У Козятині вкотре відбулося цікаве спортивне свято. Цього разу це був турнір з міні-футболу на кубок начальника Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНА, в якому взяли участь 16 команд, що представляють колективи Козятинського, Фастівського та Шепетівського залізничних вузлів. Змагання, що відбулися у спортивній залі Міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту (МВПУЗТ), викликали великий інтерес у глядачів.

  До душі місцевому люду ці велилюдні змагання. Уявіть: 16 команд, що завітали до спортивної зали, - то лише вершина змагального загалу. Адже вболівальників - сотні. Гімн України, теплі слова до учасників змагань з вуст голови Козятинського теркому галузевої профспілки Анатолія ВІЛЬЧИНСЬКОГО та начальника відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимира КРАВЧЕНКА - перші хвилини цікавого дійства.

  - Будь-що намагайтеся виявити майстерність! - наголосили організатори турніру.


  Під час змагань.

  Вік учасників: від минулорічних випускників вузів та професійних училищ - до сивочолих ветеранів залізниці. Найстаршому з них - дільничному лікарю відділкової лікарні Георгію Павловичу Войтку вже за шістдесят, а він й досі із великим задоволенням грає у футбол. Вийшли позмагатися у складі команд деяких підрозділів залізниці навіть їхні керівники. І головний лікар відділкової лікарні Олександр КРАВЧУК, і заступник начальника будівельного монтажного експлуатаційного управління №2 Сергій БОЙКО, і деякі інші їхні колеги-командири підрозділів не менш завзято, ніж їхні значно молодші підлеглі, боролися на спортивному майданчику.

  Розпочали турнір команди локомотивного депо Козятин та Фастівської дистанції колії. Саме у цій зустрічі було забито перший гол турніру, автором якого став козятинець Володимир ТУЧАК. Однак не цим командам судилося бути серед переможців і навіть призерів змагань. До четвірки кращих пробилися переможці підгруп команди локомотивного депо Шепетівка, колійної машинної станції №120, будівельного монтажного експлуатаційного управління №2 та команда управління Козятинської дирекції залізничних перевезень. Вони й розіграли між собою призові місця та кубок турніру. Поступившись у півфіналі локомотивникам, колійники у матчі за третє місце обіграли будівельників. А перемогу, і разом з нею кубок начальника Південно-Західної залізниці у фінальному матчі вибороли локомотивники Шепетівки.


  Тренування перед матчем.
  Головний лікар Козятинської відділкової лікарні Олександр КРАВЧУК.

  - Турнір з міні-футболу на кубок начальника Південно-Західної залізниці став вже традиційним. Цього разу визнані фаворити змагань - команди локомотивного та вагонного депо Козятина - навіть не змогли вийти з підгрупи, що стало і певною несподіванкою турніру, і разом з тим, свідченням росту майстерності інших команд, - зазначив голова оргкомітету змагань - голова Козятинського теркому профспілок Анатолій Вільчинський (фото вгорі). - Локомотивники Шепетівки перемогли цілком заслужено. Тож кубок тепер має нового володаря. Бажаючих брати участь у цих змаганнях стає все більше, це означає, що турнір стає популярним. Цьогоріч крім команд залізничників у ньому дебютувала команда лінійного відділу міліції на станції Козятин. І не є винятком, що наступного року таких дебютантів буде більше. Тож нам доведеться поміркувати над змінами в організації змагань, щоб зробити їх цікавішими. Для цього поки що маємо час.

  А на найближчу перспективу разом із керівництвом дирекції терком планує організувати подібні змагання з волейболу. Цей вид спорту також популярний у залізничників. Думаємо, що учасників буде не менше. Крім того до початку літа у планах ще проведення змагань з плавання, а також з інших видів спорту, що входять до програми Спартакіади серед працівників структурних підрозділів залізниці.

  У розмові із вашими кореспондентами директор Козятинського МВПУЗТ Андрій СТЕЦЮК наголосив на тому, що двері спортивної зали училища широко відкриті для залізничників. Тож ще буде можливість у козятинців, шепетівців, фастівчан, миронівців проявити власні спортивні таланти. Азарт та інтрига змагань допомагає майбутнім залізничникам-учням нашого навчального закладу зайвий раз пересвідчитись: на Південно-Західній залізниці вміють не лише працювати, а й відпочивати. Приємно спостерігати, як учні у загальній боротьбі за м’яч доводять багатьом вболівальникам: об’єднавшись у команду, можна досягти будь-яких висот.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Анатолій САДОВЕНКО, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05