РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (22 лютого 2013) 

 • Відповідно до сучасних вимог

  У ці дні один із найстаріших навчальних закладів галузі - Жмеринське вище професійне училище - відзначив своє 90-річчя. Перший випуск у 1926 р. складався із 53 учнів, де готували фахівців двох професій: металістів та деревообробників. Тож історія Жмеринського ПТУ№1 розпочалась 1 лютого 1923 р.

  Нинішню 90-ту річницю училище зустрічає, реалізуючи програми модернізації системи навчально-виробничої освіти. Педагоги готують спеціалістів відповідно до сучасних вимог. До прикладу, квитковий касир одержує одночасно професію оператора комп’ютерного набору, а провідник пасажирського вагона тепер стюард, який зможе працювати не лише на звичних пасажирських, а й на швидкісних поїздах.

  Традиції, стиль діяльності, які склалися в училищі, продовжує нинішній директор навчального закладу Владислав КУЗЬМІН. «Незважаючи на те, що нині все частіше заходить серйозна розмова про падіння престижу робітничих професій, - мовив він, - я не сказав би, що наше училище це відчуває. Число молодих людей, охочих опанувати залізничні спеціальності, не зменшується. Кожен наш випускник повинен знайти своє гідне місце в житті, досягти високих результатів у своїй майбутній роботі й пишатися навчальним закладом».

  Ці слова знаходять підтвердження, коли знайомишся з відгуками колишніх випускників. Цих висловлювань, до речі, чимало на інтернет-сторінці навчального закладу. Майже всі, хто закінчив училище в різні роки, погоджуються із думкою: якщо ти справді націлений будувати кар’єру на залізниці, то кращого старту для молодої людини немає.

  Щорічно залізнична галузь вимагає поповнення новими висококваліфікованими кадрами. І необхідно, щоб вони прийшли на свої робочі місця вже вмілими і знаючими, готовими працювати із сучасною технікою, з усвідомленням важливості своєї професії. Щодо навчального закладу, який протягом 90 років готує для залізничної галузі фахівців, можна сказати із впевненістю, що і він витримав своєрідний іспит на професійну придатність.

  До речі. З нагоди 90-річчя Жмеринського вищого професійного училища знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» нагороджено заступника директора з навчально-виробничої роботи Михайла СУЛІМУ (на фото), Почесною грамотою Південно-Західної залізниці - директора училища Владислава Кузьміна. Іменними годинниками від начальника залізниці - майстрів виробничого навчання училища Ніну Климчук та Олександра Западинського.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05