РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (15 лютого 2013) 

 • А як ви освідчувались в коханні?

  Освідчення в коханні. Вічні три слова, які незмінні за своєю суттю тисячоліттями. Вони були, є і будуть для кожного найкращими, найщемливішими. Особливо на День святого Валентина закохані пари повторюють їх знову і знову. А чи ж пам’ятають подружжя, як вони звучали вперше? Про це запитую у конкретних людей.

  Наталія СТРЕТОВИЧ, голова молодіжної ради Коростенського теркому:

  - Нам до душі відзначати День закоханих, який несе яскраве світло радості в нашу сім’ю. Для мене і мого чоловіка День святого Валентина якраз і є гарним приводом згадати те перше освідчення в коханні. Пам’ятаю, що це був зимовий вечір перед Різдвом. З вуст мого коханого найзаповітніші слова злетіли досить спонтанно, але це було так хвилююче для мене…

  Андрій ЖАБСЬКИЙ, голова профспілки Коростенської дистанції колі:

  - Одружились ми, коли обом було по 20 років. Вже 13 літ у шлюбі, маємо доньку і сина. Звісно, я пам’ятаю , як освідчувався в коханні. Не готував красивих слів наперед. Власне, вони самі з’явилися одного вечора в гостях у моєї тоді ще майбутньої дружини. Саме тоді я відчув за смачною вечерею в приємному затишку оселі, що саме з цієї людиною бажаю будувати сімейне життя. А на День закоханих намагаюся приділити дружині якнайбільше уваги, подарувати те, що їй принесе радість.

  Валерій НАЗАРЧУК, правовий інспектор:

  - Вже 28 літ минуло, як ми побралися з моєю дружиною Тетяною. А освідчення й пропозиція одруження прозвучали за два місяці до весілля. Жартуючи, сказав, що засилаю сватів. На щастя, відмови не отримав. Звичайно, до своєї майбутньої дружини, тендітної, білявої дівчини, яка працювала тоді в конторі сільради одного з сіл Овруцького району, я придивлявся ще раніше. Весілля відбулося в нас 16 лютого. Тож за Днем закоханих відразу й річницю одруження відзначаємо. Свята, звісно, це добре, але головне все-таки, щоб змогли він і вона спільно долати всі труднощі, без негативних емоцій вирішувати буденні проблеми.

  Запитувала Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05