РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (15 лютого 2013) 

 • ВІСНИК - ВЕТЕРАНАМ

  Рада об’єднання ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці видала другий номер вісника «Ветеран Південно-Західної». Перший номер видання було присвячено створенню ветеранського руху на столичній магістралі. Адже минулого року Раді ветеранів виповнилось 20 років.

  Автори цього збірника, наші колишні колеги-журналісти: член Національної спілки журналістів України Ганна БоговІс та Анатолій Романов. Щоправда, весь колектив нашої газети завжди долучається до такого цікавого проекту. Не стояли ми осторонь і цього разу.

  Сюжет на обкладинці, де в розгорнутому вигляді фотографія ретро-поїзда відповідає тематиці самого видання. Адже більшість ветеранів пам’ятають ті часи, коли такі паровози бігали по залізницях Союзу.

  Щодо змісту, то наскрізною є тема життя ветеранів та волонтерський рух на залізниці. Періодичне видання об’єднало 15 розповідей, де всебічно висвітлено роботу ветеранських організацій п’яти залізничних дирекцій: про турботи ветеранів, святкування столітнього ювілею Миколи Величка, про відпочинок та творчість ветеранів-залізничників. Особливо цікаві сторінки Вісника, присвячені роботі ветеранської організації Конотопської дирекції залізничних перевезень.

  За словами організаторів проекту, серед яких і Рада ветеранів залізниці, вони ставили за мету представити повну картину того, що хоч ветерани уже непрацюючі залізничники, однак оточені увагою й турботою з боку адміністрації, профспілок та ветеранських організацій. Це свідчить про їхній безперервний зв’язок з підрозділами, яким вони віддали свої професійні знання та досвід. Підтвердженням цього є і цікавий підбір світлин, які вдало доповнюють картину ветеранського життя. Авторами цих знімків є Валентина ЧЕЛЮСКІНА та Віталій НОСАЧ. До того ж частину фотографій було взято із архіву Конотопської ветеранської організації.

  Ініціатор проекту Голова Ради об’єднання ветеранів війни і праці Південно-Західної залізниці Юрій БІЛОУС підтримує ідею друкування Вісника. Він планує видавати його по мірі накопичення матеріалів: «Про нашу роботу періодично пише газета залізничників, але маємо надію, що читачі ще більше дізнаються про наші буденні турботи, прочитавши це періодичне видання. Адже це наш досвід. Бо всі ветеранські організації проводять величезну роботу серед ветеранів-залізничників, щоб наші люди не почувались самотніми. Щоправда, без підтримки з боку керівництва залізниці, ми не змогли б і сотої частки зробити того, що робиться для ветеранів. А ще, мріється мені, щоб молоді люди, які прийшли на зміну ветеранам на різні посади на залізницю, знали про активних і успішних людей в наших регіональних організаціях. І долучались до наших справ. Бо без волонтерів просто неможливо було б робити ті добрі справи, які під силу ветеранам, про що читачі прочитають на сторінках Вісника. Виховання людяності, милосердя, співчуття і шанобливого ставлення до людей похилого віку - наше завдання. Тож варто пам’ятати, що люди похилого віку розраховують на підтримку молодих людей».

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05