РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (15 лютого 2013) 

 • ЯКЩО ЧЕРГУЄ зміна КУШНІР

  Колектив ст. Шепетівка налічує всього кілька десятків чоловік та працює в чотири зміни, тобто цілодобово. Але якщо ще два десятки років тому вантажообіг був таким, що залізничники працювали, як кажуть, «у милі», то на сьогодні обсяги робіт помітно зменшились. Далося взнаки те, що перестало існувати чимало потужних підприємств не тільки в самій Шепетівці, а й у регіоні.

  - Але попри всі економічні негаразди, - розповідає начальник станції Олександр ГОЛОВАЧУК, - колектив працює злагоджено і ритмічно. Доведені завдання щомісячно перевиконуються.

  Прикро, але кількісно останнім часом зменшився пасажиропотік. Причина банальна - відмінено на невизначений час поїзд Шепетівка - Івано-Франківськ, зменшилася кількість рейсів дизель-поїзда Шепетівка - Ланівці.

  Того дня, коли ми побували на станції, саме чергувала зміна №1, яку очолює Антоніна КУШНІР. Як кажуть, керівником і колектив славиться. А чергова працює тут з 1981 р., після закінчення Харківського інституту інженерів залізничного транспорту. Так що роботу свою знає досконало, в чому їй допомагають неабиякі організаторські здібності. Тому, саме у випадках відсутності керівництва, вона виконує обов’язки начальника станції.


  Чергова Антоніна КУШНІР.


  Прийомоздавальник Наталія ГАВРИЛЮК і начальник станції Олександр ГОЛОВАЧУК.


  Складачі вагонів Віталій РАТОШНЮК і Василь КОЖАН.

  Кожному із підлеглих Антоніна Іванівна дає позитивні характеристики. Каже, що ледарі, п’яниці тут не втримуються довго, бо робота на транспорті потребує посиленої відповідальності. Перш за все, чергова називає прийомоздавальника Наталію ГАВРИЛЮК. Здавалося б, незвична в жінки посада, але потребує максимум знань, уваги, чіткого виконання інструкцій… Вона, якщо можна так сказати, - знавець із прийому вантажів до відправлення, пред’явлення вагонів для комерційного огляду. За зміну їй доводиться обробляти інколи два десятки вагонів. До цього додамо, що Наталія Сергіївна також здобула вищу освіту.

  Десятки років складачем вагонів працює у зміні Василь КОЖАН. Хоч трудовий стаж складача Віталія РАТОШНЮКА дещо менший, але він бере приклад з наставника, і тому в колективі ніхто не пам’ятає, щоб обоє допустили хоча б найменший брак у роботі. Бездоганно виконують свої обов’язки чергові поста стрілочних переводів Наталія ПАЯСЬ та Галина ПІЩЕВСЬКА, від яких значною мірою залежить не тільки безпека руху поїздів, а й розмірений ритм роботи станції. У числі кращих чергова називає вантажного касира Галину СЕМЕНЮК, за плечима якої понад два десятки років стажу, станційних працівників Галину КУЗЬМІНЧУК та Віктора ЛАПШИНА.

  Проводжаючи кореспондентів до хвіртки станції, Олександр ГОЛОВАЧУК зауважив:

  - Розклад роботи станції не дозволяє водночас зібрати увесь колектив. Так що наступного разу завітайте, коли чергуватиме інша зміна. Про зміну ж номер один можна сказати коротко і чітко: якщо чергує зміна Антоніни Іванівни, я за все спокійний.

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05