РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (8 лютого 2013) 

 • ОБІЦЯЮТЬ ПОРАДУВАТИ НОВИМИ УСПІХАМИ

  Хоча зима у розпалі, у Дорожньому фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» Південно-Західної залізниці життя вирує, наче повновода ріка. Навіть сніг і мороз не стають на заваді підготовці юних спортсменів до початку спортивного сезону.

  У грудні 2012 р. та січні 2013 р. відбулись навчально-тренувальні збори в оздоровчому таборі «Променистий» (м. Євпаторія) вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву та секції футболу. Дитячому захопленню не було меж! Ще б пак! Побувати на морських просторах під час зими доводиться не кожному. Все сприяло проведенню навчально-тренувального процесу на належному рівні. Умови проведення зборів були найкращі: проживання в затишних комфортабельних кімнатах по 3 - 4 чоловіки, п’ятиразове харчування, тренування у плавальному басейні, тренажерному залі та на відкритих майданчиках під керівництвом досвічених тренерів-викладачів Любові ТопІхи, Валерія Жирнова, Владислава ТопІхи (СДЮШОР з веслування на байдарках і каное), Петра Дмитренка та Павла Єрмоленка (секція футболу ДФСК). Медичний нагляд за юними талантами здійснював фельдшер спортивного клубу Валерій Сагаль.

  Організація свята для дітей стала можливою завдяки піклуванню та турботі небайдужих до проблем школи людей, зокрема начальника Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНА, начальника адміністративної служби - помічника начальника залiзницi О.Ю. КОНОВАЛА та директора ДОТ «Променистий» В.В. РУБАНИКА. Велику подяку висловлюємо всьому персоналу ДОТ «Променистий».

  Адміністрація ДФСК «Локомотив», тренери-викладачі, вихованці та їхні батьки щиро вдячні організаторам зборів за увагу й піклування і обіцяють у наступному змагальному сезоні порадувати всіх новими спортивними досягненнями.

  Нагадаємо, що Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное «Локомотив» Південно-Західної залізниці та секція футболу Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу продовжують набір дітей до спортивних груп.

  Наші контактні телефони:

  СДЮШОР:

  адміністрація - 044 - 465 - 32 - 78; (067)5069984 (Андрій Ігорович);

  старший тренер-викладач - (096)8108698 (Любов Феодосіївна).

  СЕКЦІЯ ФУТБОЛУ:

  тренер-викладач - (097)7373133 (Петро Андрійович).

  Андрій КАЗАКОВ, заступник директора СДЮШОР «Локомотив» з веслування на байдарках і каное, Ольга ГАНУЛ, інструктор ДФСК «Локомотив»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05