РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (8 лютого 2013) 

 • Засідання штабу з реформування: опрацювати можливі варіанти

  Днями в управлінні Південно-Західної залізниці відбулося чергове засідання робочої комісії Штабу з реформування під головуванням головного інженера - першого заступника начальника столичної магістралі Володимира ОСОВИКА. Начальник відділу з реформування Георгій ЕЙТУТІС оголосив список питань, що виносилися на порядок денний. Вони стосувалися об’єктів соціальної сфери, а саме: оздоровчих, соціально-культурних, спортивних закладів та гуртожитків.

  Економічна доцільність чи соціальна вага? Як знайти єдине вірне рішення, згідно із велінням непростого з економічної точки зору часу, в якому опинився транспортний комплекс України. Воно може бути різним у кожному окремому випадку, але має бути реально обґрунтованим і чітко визначеним, наголошувалось під час засідання.

  Розвитку соціальної сфери керівництво столичної магістралі завжди приділяло велику увагу. То ж і сьогодні в період реформування ретельно та зважено слід підходити, аналізуючи діяльність кожного з таких закладів. Опрацювати всі можливі варіанти подальшого їх існування, приватизації, оренди чи передавання певних об’єктів до комунальної власності. Особливо гостро стоїть питання з передачею до комунальної власності гуртожитків та мережі водопостачання та водовідведення.

  А як зберегти, наприклад, будинки культури та бібліотеки? Де брати кошти на їхнє утримання? Чи братимуть участь в економічній дотації профспілки? Коловорот схожих болючих питань, які потребують вирішення, не повинен затягнути у вир дійсно потрібні галузі об’єкти. Проблеми потрібно вирішувати. Адже це єдиний вихід із ситуації - наголошували учасники засідання. У період реформування та підготовки до другого його етапу необхідно розробити чіткі програми діяльності кожного соціального об’єкта. А для деяких, як це не прикро, визначити подальшу доцільність існування у такому вигляді, який сьогодні мають певні заклади. Лише набір засобів та інструментів. Чи може стати такий об’єкт підрозділом залізниці? Чи стане баластом, який заважатиме прориву вперед?

  Покращення ж функціонування та розвитку культурних, оздоровчих, спортивних закладів, які є візитною картою столичної магістралі, має стати пріоритетом для залізниці і у подальшому. Тож відповідальним фахівцям слід представити своє бачення, пропозиції, програми - саме таке завдання стало підсумком засідання робочої комісії штабу з реформування.

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05