РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (8 лютого 2013) 

 • Колійне господарство. Перспективи подальшої роботи

  П’ятого лютого п.р. відбулось засідання техніко-економічної ради залізниці. Провів його начальник залізниці О.М. КРИВОПІШИН. На порядок денний винесене питання ефективності роботи галузевої служби колії в 2012 р.

  Відкриваючи засідання, начальник столичної магістралі наголосив, що сьогодні основне завдання - проаналізувати досягнуті позитивні та негативні результати й визначити шляхи усунення наявних недоліків, відшукати шляхи перетворення виробничого «мінуса» хоча б на «нуль».

  Зі звітом з порушеного питання виступив начальник галузевої служби колії М.І. СІЧНОЙ. Розпочав він з фінансово-економічного становища служби. Передусім було проаналізовано причини збільшення від запланованих витрат на проведення капітального, середнього ремонтів та модернізації колії. За його словами, пов’язано це з великим комплексом робіт задля підготовки колійної інфраструктури до впровадження швидкісного руху.

  - А ще, - наголосив М. Січной, - у 2013 р. для економії коштів ми відмовлятимемося від короткотривалих «вікон». Вони мають надаватися не менше ніж на вісім годин.

  Під час засідання ради обговорювалися питання удосконалення роботи локомотивів, які забезпечують проведення «вікон», автотракторних засобів тощо. Слушна думка пролунала щодо організації роботи диспетчерського апарату. А саме: при плануванні та організації «вікон» мають спільно працювати диспетчери від господарств колійників, енергетиків та зв’язківців. При цьому маємо враховувати, що зокрема для енергетиків необхідний додатковий час на відключення та відновлення електропостачання залізничної інфраструктури.

  Підсумовуючи нараду, начальник залізниці наголосив, що звіт керівника галузевої служби колії зараховується як задовільний і побажав, що б у подальшому витрати відповідали задіяному контингенту працівників і виконаній роботі. Тож успіхів у виконанні поставлених завдань вам, майстри колійних справ!

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05