РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (8 лютого 2013) 

 • Оптимізація - до праці мотивація

  - Реформа, що йде у галузі, має істотно скоротити управлінські витрати, зробити роботу галузі ефективнішою, відкрити нові можливості щодо удосконалення функціонування кожного підрозділу - на це звернув увагу під час останньої апаратної наради начальник Південно-Західної залізниці Олексій Мефодійович КРИВОПІШИН. Процес оптимізації - ось, про що сьогодні мають думати фахівці-залізничники.

  Міркуючи про це, начальник столичної магістралі звернув увагу на те, що слід задуматися керівникам галузевих служб та підрозділів про техніко-економічні резерви, про те, як працювати раціональніше. Вже вкотре наголошувалось на тому, що на порядку денному - удосконалення системи обліку витрат, що має унеможливити «розмазування» галузевих коштів по багатьом учасникам перевізного процесу. Кожна витрачена гривня, приміром, на поточний ремонт колійного господарства, має бути спрямованою на позитивний результат - забезпечення дільничної швидкості, гарантування безпеки руху поїздів тощо.

  Маємо чітке бачення того, як у підрозділах організувати роботу з кадрами. У зв’язку із падінням обсягів навантаження рухомого складу, через зменшення транзитних потоків Україною, отже, через непросту економічну ситуацію у транспортному секторі актуальними вважаються вирішення питань з оптимізації кадрів у кожному із підрозділів залізниці. Керівникам служб і підрозділів варто вирішувати поточні питання. І в жодному разі мова про необґрунтоване звільнення того або іншого робітника йти не може. Залізниця не позбуватиметься справжніх професіоналів. Відома ситуація - десь може виникнути дефіцит кадрів, а в сусідів тим часом через скорочення обсягів спеціалістам роботи немає. Отже керівникам станцій, дистанцій, депо тощо необхідно буде спільно думати про кандидатури для кадрового резерву, про те, кого направити на навчання. Зрозуміло, що на порядку денному постає питання віку кандидата на підвищення кваліфікаційного рівня.

  Неодноразово переконувався в розмові із поважного віку робітниками у справедливості української приказки: «На словах уміє все, а як до діла - задніх пасе». Це я до того, що останнім часом на адресу редакції приходять листи-скарги, що, мовляв, «віддавши багато років роботі на залізниці, змушений йти на пенсію», бо «молодь у потилицю дихає». Що ж, доводилося перевіряти подібні факти і нам - журналістам. У більшості випадків «скаржники із досвідом» (є така категорія читачів - ред.) сигналізують не про власні прорахунки у роботі, а про амбіційні буцім-то якості характеру молодих фахівців, які не бажають миритися зі звичайним нехлюйством з боку деяких старших товаришів. «Немає дурних працювати даром за них», - ось, про що часто-густо нині каже залізнична молодь. Проте скарги надходять і надходять. Про таких авторів кажу: незграбний, зате впертий. Отже, оптимізація у кожному підрозділі залізниці - мотивація до успішної роботи.

  Нарешті, обмін інформацією між службами та підрозділами допоможе назавжди розпрощатися із тими, хто заплямував свою репутацію через розкрадання державної власності або порушення трудової дисципліни.

  - Кожний повинен розуміти загальні цілі й завдання, працювати на єдиний кінцевий результат. Тоді в нас не виникне ніяких проблем, пов’язаних із подальшим ходом реформування галузі, - підбив підсумки наради О.М. Кривопішин.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05