РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (1 лютого 2013) 

 • ВИЛОВ «ХВОСТІВ» тривав майже шість годин

  «Першість Козятинського залізничного регіону з вилову риби на мормишку» - саме так офіційно, і навіть, у деякій мірі, сухо звучала назва заходу, який організувала минулими вихідними для своїх працівників-залізничників Козятинська профспілкова територіальна організація у рамках заходів, присвячених 21-й річниці від дня створення профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

  Можливо, назва заходу й дійсно для когось здалася по-казенному сухою та дещо кострубатою, а от на думку самих учасників, це було чудове свято для шанувальників зимової риболовлі. У змаганнях взяли участь майже півтора десятка команд підрозділів та організацій Козятинського залізничного вузла. А самих учасників змагань було понад сімдесят осіб. А було ще й чимало глядачів, уболівальників, друзів та знайомих, які приїхали не лише підтримати тих, хто змагався за кубки, дипломи та інші нагороди, а й самі із великим задоволенням з вудкою у руках цікаво та весело у хорошій компанії провели вихідний день на природі. Вболівальники участь у змаганнях не брали, а лише стали причетними до цього свята. Місця на водоймищі вистачило всім.  На святі шанувальників зимової риболовлі у Козятині.

  - Ми намагалися долучити до такого активного відпочинку якомога більше наших працівників, - говорить голова Козятинської територіальної профспілкової організації Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ, - і, здається, це нам вдалося зробити. Для виїзду до місця проведення змагань організували два автобуси. Бажаючі приїхали власним автотранспортом, приїздили не лише командами, а й зі своїми вболівальниками. Для учасників та гостей організували польову кухню, де приготували й смачну гречану кашу, й чудову наваристу юшку. Для успішної організації змагань долучили актив профспілки. Кожен зробив все належне, щоб свято відбулося і цікаво, і весело. Тож хотів би подякувати всім, хто брав участь в організації заходу!

  Розпочалися змагання рівно о дев’ятій ранку і тривали майже шість годин. Його учасники боролися не лише за першість у командному та особистому заліку за найбільший вилов риби та звання кращого рибалки, а й за нагороди у багатьох інших номінаціях. Назви говорять самі про себе - перша спіймана риба, найбільша спіймана рибина, найбільша кількість виловлених «хвостів», найшвидше пробурення лунки. Крім того були й жартівливі нагороди - малюнки-шаржі «найправдивішому» та залихвацькому учаснику змагань, власнику найдовшої вудки, чи то найлегшої екіпіровки. Словом, коли почали підбивати підсумки, нагород та їхніх володарів було, як кажуть, більше ніж риби в ополонці.

  Головний приз - Кубок та диплом за перше місце виборола команда управління дирекції. Їхній вилов склав майже 8,4 кг. Друге та третє місця посіли команди дистанції електропостачання та станції Козятин-1, яких розділили лише 200 грам від загальної ваги виловленої риби. Кращим в особистому заліку став Олександр ЛАВРЕНЮК (представник команди управління дирекції). Він також отримав приз за найбільшу виловлену рибу. У той час, коли його колеги ловили окуньців та пліток, Олександру, єдиному з учасників змагань, вдалося виловити навіть пару коропів. Тож його перемога у цій номінації була цілком закономірною. Друге та третє місця в особистому заліку посіли Ігор ОЛІЯРСЬКИЙ та Сергій МАРЧУК. А от приз за першу виловлену рибу дістався старшому оглядачу-ремонтнику вагонного депо Козятин Олегу СИЗОНЮКУ. Серед тих, хто швидше за всіх пробурив лунку - слюсар локомотивного депо Козятин Сергій ЗАДОРОЖНИЙ. Приз за кращу командну форму отримали рибалки дистанції сигналізації та зв’язку. Їхню оригінальну емблему з назвою команди - «Поплавок» високо оцінили всі учасники змагань.


  Кубок за загальнокомандну перемогу капітану команди Оресту ГОНЧАРУКУ вручає голова теркому Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ.

  Чимало призів та нагород було вручено й іншим рибалкам. Та про одного з них хотілося сказати окремо. Василеві Леонідовичу СІЧЕНКУ цього дня виповнилося 58 років. Тож іменинника з днем народження щиро вітали всі присутні, а подарунок, який вручили, ще довго нагадуватимемо йому про це свято шанувальників зимового вилову риби.

  - Мені було дуже приємно брати участь у такому цікавому заході, - сказав завідувач відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці Володимир КРАВЧЕНКО. - Можу сказати, що серед інших дирекцій залізниці таке свято провели лише ви. Молодці, що зуміли все так організувати.

  Чудова атмосфера свята дарує всім чудовий настрій. Це свято спорту, що надає нам і здоров’я, і сили, і наснаги, і чимало гарних вражень. І таке не забувається.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05