РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (18 січня 2013) 

 • Життєвою колією - із оптимізмом у серці

  Передноворічними днями ветеран-залізничник, колишній черговий помічник начальника вокзалу Бердичів зміни №1 Микола СТАРУХІН відзначив своє сторіччя. До ювіляра привітати з цією подією прийшли рідні та близькі, колишні колеги та друзі по роботі, керівники місцевого залізничного вузла та Козятинської дирекції залізничних перевезень, представники ветеранських та профспілкових організацій.

  Роботі на залізниці ветеран праці віддав майже три з половиною десятиліття. Він прийшов працювати сюди, як для початківця-залізничника, доволі пізно: вже у зрілому віці. У повоєнні роки, маючи за плечима чималий досвід роботи в народному господарстві та органах внутрішніх справ, він добре прислужився й залізниці. Майже одразу його було призначено на посаду чергового помічника начальника вокзалу. Микола Данилович пропрацював аж до виходу на пенсію.

  - Я добре знаю Миколу Даниловича ще з середини 50-х, - розповідає одна з його колишніх колег по роботі Георгіна Севастьянівна ШАРАНТ. - Я тоді тільки прийшла працювати на залізницю. Отримала призначення на посаду прийомоздавача зміни №1 у багажному відділенні нашого вокзалу. Тож Микола Данилович був не лише моїм начальником, а й наставником, привчав до порядку та дисципліни. Так, він був досить вимогливим, але завжди ладив з людьми. Якщо цього потребували обставини - не цурався допомагати вантажникам чи іншим працівникам вокзалу, бо своєчасне і якісне виконання завдання для нього було понад усе. Вже після виходу на пенсію він часто приходив до нас, цікавився справами, бувало й допомагав, як досвідчений фахівець, і порадами. З ним було працювати і приємно, і цікаво.

  У день свого сторічного ювілею ветеран-залізничник почув на свою адресу чимало теплих та щирих привітань. Було й чимало слів вдячності за незабутні роки спільної праці та побажання міцного здоров’я. А ще - пишні букети квітів, почесні грамоти, медалі та цінні подарунки.

  Від імені начальника Південно-Західної залізниці Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, високий професіоналізм, активну життєву позицію та передавання досвіду молодому поколінню залізничників Миколу Даниловича Старухіна у день його сторіччя було нагороджено знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці». Цю нагороду ювіляру вручив начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень Василь БУЦЕРОГА (на фото). А за поданням міського голови Бердичева ветерана-залізничника нагороджено Грамотою Президента України.

  - Хочу зазначити, - сказав при врученні цієї нагороди ювілярові заступник міського голови Іван ДЕМУСЬ, - що за всю історію нашого міста серед наших земляків-довгожителів, хто переступив поріг свого сторіччя, Микола Данилович став другим залізничником. А ще цьогоріч його визнано «Людиною року» у нашому місті.

  Сам ювіляр подякував всім за добрі слова і таку зворушливу увагу до нього і, зокрема, зазначив:

  - Повірте, цей день і все те, що ви для мене сьогодні організували, вартує для мене дорогого. Звичайно, не у матеріальному, а в емоційному розумінні цих слів. І, дай Бог, вам всім дожити до такої миті - свого сторіччя! Кожному!

  ВІД РЕДАКЦІЇ:

  Солідний вік ветерана не заважає йому бути оптимістом і щиросердно випромінювати життєлюбство.

  Від всієї редакції приєднуємося до побажань, які надійшли на адресу молодого душею Миколи Старухіна!

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05