РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (25 квітня 2008) 

 • Готовність - номер один: Свисток пролунає вчасно

  Посадові особи і фахівці, котрі взяли участь у березневій нараді з підготовки Київської дитячої залізниці (КДЗ) до літньої поїзної роботи та навчально-виробничої практики (вона пройшла під головуванням заступника начальника залізниці з кадрів і соціальних питань Івана СОЛОВ`Я), навіть у вихідні не забувають про доручену справу. «Роботи багато, а часу обмаль, і те потрібно зробити, і те... По одній тільки будівельно-монтажній експлуатаційній службі у протоколі наради записано більше десяти доручень», - зауважує виконувач обов`язків на-чальника Київської дитячої залізниці Валерій БРАЖНИК.

  Начальник відділу цієї служби Наталія ЮЗОВА зазначила, що будівельники відповідально поставилися до дорученої справи. Дещо вони встигли виконати одразу після тієї принципової, критичної наради: змонтувати східці оглядової ями на першій колії депо, встановити додаткові електророзетки у деяких приміщеннях тощо. Звичайно, серед цих доручень багато таких, які потребують більше і часу, і зусиль. Та будівельники запевняють: усе буде зроблено завчасно до відкриття навчально-виробничої практики і поїзної роботи на Київській дитячій залізниці. І продовжують далі робити свою справу: асфальтувати майданчики, прокладати пішохідні доріжки, обладнувати бесідку для проведення інструктажів, упорядковувати водяне опалення тощо.

  Наталія Петрівна по-скаржилася: «Не встигнеш пофарбувати паркан, як на ньому вже «художники-аматори» відразу ж випробовують свій талант. Доводиться переробляти...»

  Чимало доручень по «малій залізниці» має і галузева служба локомотивного господарства. Начальник відділу Олександр ЛЄМЄШЕВ уточнив:

  - Маємо виконати ремонт двох тепловозів ТУ7А: замінити резиновий рукав підводу повітря, шланги відводу води, встановити типові запобіжники, замінити 25 електропневматичних вентилів, встановити 10 гальмівних колодок тощо. Врешті, і паровозний свисток звучатиме, як йому належить, - відремонтуємо.

  Є над чим попрацювати в межах дитячої залізниці - енергетикам, колійникам, зв`язківцям. Не менш відповідальні завдання стоять і перед господарниками: їм належить забезпечити пошиття форменного одягу для юних залізничників.

  Усі причетні до відкриття руху на КДЗ особи переконливо запевняють: «Усе буде зроблено вчасно - з якістю». З початком травня маємо переконатися у цьому ми і усі бажаючі, хто прийде на столичну дитячу залізницю.


  Такі паровики колись служили дитячим залізницям

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05