РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (18 січня 2013) 

 • Увага додає наснаги

  У ветеранській організації Житомирського залізничного вузла, яку очолює енергійний і заповзятливий Василь ШУБОВИЧ (на фото), понад 700 колишніх залізничників. «Які турботи у сивочолих залізничників, які радощі?» - запитую у Василя Митрофановича. «Організовано відзначили День людей похилого віку, Міжнародний день інвалідів, Новорічні та Різдвяні свята», - каже Василь Шубович. - Мали добру нагоду зустрітися у своєму ветеранському колі, поспілкуватися, обговорити насущні турботи».

  За допомогою для ветеранів він звертається і до керівників залізничних підрозділів, і до міської влади. Представники останньої, приміром, допомогли з продуктовими наборами для 10 немічних пенсіонерів, пообіцяли з організацією безкоштовних обідів для деяких самотніх стареньких.

  Та, зрозуміло, що найвагомішу підтримку своїм колишнім працівникам надає залізниця. Вона турбувалася і турбується про своїх пенсіонерів. Це і поліси на медичне обслуговування, і путівки на оздоровлення, і лікування. Завдяки керівництву столичної магістралі ветерани Житомирського вузла цьогоріч побували у Клубівці, Хмільнику. А скільки гарних незабутніх вражень лишилося від відпочинку в Євпаторії.

  Очільник житомирських ветеранів Василь Шубович у розмові поділився й приємною подією для нього особисто. Під час нещодавнього урочистого зібрання в Києві з нагоди 20-річчя залізничних ветеранських організацій він отримав Почесну грамоту від керівнитва залізниці за свою плідну і багатолітню діяльність. Це підбадьорило ветерана й додало наснаги.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05