РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Холодний прийом та гарячі баталії

  Завжди дивувався спортсменам, хоч аматорам, хоч професіоналам. І в дощ, і в сніг, і в спеку квапляться відчайдухи - хто на тенісний корт, хто на лід, хто на футбольний майданчик. Так сталося і напередодні новоріччя.

  Другий тур змагань команд з міні-футболу у складі працівників столичної магістралі, який пройшов 14 - 15 грудня у спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу (далі - ФОК) «Спартак» (м. Коростень), відбувався у приміщенні при температурі, що не перевищувала + 6 -7 С°. Як запевняли деякі експерти, ця температура для футболістів із Київської, Козятинської, Жмеринської, Коростенської та Конотопської дирекцій доволі помірна. Проте для чисельної когорти вболівальників, з якими довелося поспілкуватися, ані низька, як для приміщень, температура, ані протяги, що царюють у фізкультурно-оздоровчому (курсив мій - В.З.) комплексі, не сприяли, вибачаюсь за канцеляризм, забезпеченню здорового способу життя. Впродовж змагань довелося поспілкуватися із директором ФОК. У своєму теплому окремому кабінеті В.З. Висоцький запевнив мене, що калорифери (не працювали впродовж першого і другого днів футбольних змагань - авт.), які розміщено у спортивній залі, неспроможні перебороти холоднечу. На жаль. Констатую через те, що, перебуваючи як вболівальник у холодній залі, встиг отримати застуду. Але сьогодні не про це.
  Скажу відверто, термін «запекла боротьба» можна сміливо застосувати до характеристики матча, де вперше у турнірі зустрічалися команди Київської та Коростенської дирекцій. Гра у нападі сорокарічного майстра із Дарницької дистанції колії Володимира БЛАГОРОДНОГО та його значно молодшого колеги Сергія ПРОХОРОВА, електромеханіка Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку, заворожувала. Точні передачі, грамотна «робота» біля воріт суперника, корегування дій партнерів по команді дали свій позитивний результат. Цього разу, правда, спритнішими були коростенці.

  У наступних іграх турніру до мого журналістського блокнота за прекрасний, як зараз говорять, ігровий драйв потрапили наступні гравці: граючий воротар Олександр ДЖУР (монтер колії з Конотопа), нападники Максим СУСЛІК (сигналіст ст. Гречани) та Олег КВАСНЕВСЬКИЙ (оглядач-ремонтник із Жмеринського вагонного депо) - справжні знавці футбольної справи. І хоча серед кращих гравців, яких визначило прискіпливе журі, опинилися воротар Дмитро СВІНЦІЦЬКИЙ (Козятинська дирекція), півзахисник Володимир СТРИЖАК (Конотопська дирекція), нападаючий Євген НОВИКОВ (Київська дирекція), захисник Олександр СТРЕТОВИЧ (Коростенська дирекція), - О. Джур, М. Суслік та О. Квасневський отримали на свою адресу чимало оплесків. Вміють грати, що тут скажеш.

  Не будемо недооцінювати вправну гру інженера станції Конотоп Романа ХАРЕВИЧА. Справжній фанат гри у шкіряний м’яч. Але, як з’ясувалося, дуже ревно відноситься до судійства на полі. Суперечки. Кого ними подивуєш? Але з’ясування ігрового конфлікту під час матчу. І через що? Через невірні дії арбітра. Проте, для цього є більш цивілізовані заходи. В одну мить Р. Харевич розпочав, як їх назвав один дотепник, ручні вправи по відношенню до судді. Ось тут вже про спортивний азарт мова не йде. Вважаю, що настав час посилювати відповідальність тренерів і представників команд. Між іншим, відомі позитивні приклади, коли з останніх організатори змагань брали розписки за те, що вони відповідають головою за дії команди перед грою, під час матчу та після нього. Можливо, вже час запрошувати на подібні зустрічі правоохоронців. Контролювати ситуацію потрібно і суддям, щоб не доводити конфлікти до краю. Атмосфера, не зважаючи на холоднечу у залі, під час зустрічі Коростенської та Конотопської дирекцій була спекотною.

  Які ще враження залишились від змагань? На якусь мить здалося, що якби не гаряча кава та чай, якими «на всю котушку» торгувала у фойє фізкультурно-оздоровчого комплексу огрядненька чергова, до кінця першого дня змагань автори цього фоторепортажу так би і не досиділи. Але ж перший день змагань - половина справи. Ледь умовив залишитися «на нагородження» фотокореспондента. Останній, перебуваючи дві ночі у не дуже теплій кімнаті відпочинку, що на Коростенському вокзалі, мріяв, щоб якомога швидше настала церемонія нагородження переможців у холодній, повторимось, залі. Вона попри все настала. За результатами змагань, перше місце - за представниками Жмеринської дирекції, «срібло» залишилось у Коростені, а третє місце вибороли аматори з Козятина. По закінченні змагань на переможців очікували заслужені нагороди. Серед тих, хто вручав кубки, медалі та пам’ятні призи футбольним гравцям, були завідуючий відділом соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир КРАВЧЕНКО та технічний інспектор, голова Молодіжної ради Дорпрофсожу Андрій ОВСІЄНКО (фото 1). Від усього серця пораділи успіхам аматорів начальник ДФСК «Локомотив» Ольга СТОРОЖЕНКО та інструктор цього клубу Ольга ГАНУЛ, голова Коростенського теркому галузевої профспілки Олександр ЛОЗКО.


  Віктор ЗАДВОРНОВ Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05