РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Святковий настрій: від синього Дону до Карпатських гір

  Цього разу ми стали свідками повернення до дідівських традицій святкування дня Святого Миколая. На наших очах відбулося укладання договору, інакше кажучи, підписання так званого глейту (охоронної грамоти) між почесними гостями та козаками з «Мамаєвої Слободи» (м. Київ, Солом’янський район). Тож Головну Резиденцію Святого Миколая відкрито, а добрі справи знаходитимуться впродовж всього наступного 2013 р. під охороною та обороною славних козаків.  Миколай Чудотворець - святий, якого не перестає поважати світ впродовж майже двох тисяч років. І, мабуть, тому, що славить він себе не лише словами й подарунками, а справами. Кого навчить, кому допоможе, а кому й лозину покаже.

  Тож очікували на його появу діти не на порозі, а за роботою, ліплячи та випікаючи печатні медові пряники «Миколайчики» в печі козацької хати.

  Добрий, щедрий Миколай, одягнений у священницькі ризи, у підбитий бобровим хутром шляхетський кунтуш та гетьманську шапку - новий еталон українського Святого. Діти наперебій розповідали йому вірші та й своїми успіхами хизувалися. Наш український Миколай направду духовна особа, бо ж вчив дітей бути мудрими, добрими, вміти співчувати та гідність свою захищати.  Серед постійних почесних гостей були архієпископ Української православної церкви Київського патріархату Євстратій (Зоря) та український музикант та громадський діяч, ініціатор етнічного фестивалю «Країна мрій» Олег Скрипка.

  А чи не хочеться покататись верхи на конях, постріляти з лука, пошукати козацькі скарби, або ж просто помандрувати стежками козацького селища, де на обійстях живе багато домашніх тварин? - запрошувала нас до дійства «помічниця» Святого Миколая Людмила СТОЛЯРЧУК. А Миколай тим часом по-доброму, та все ж з деякою суворістю, поглянув у наш бік. В його очах ми прочитали німе запитання, а чи не належите ви до тих дорослих неслухів, котрі порушували трудову дисципліну, переходили дорогу у недозволених місцях, не допомагали по господарству, не ходили по магазинах? Бо для таких добродіїв є у мене гарна козацька різка! Ледь зашарівшись та опустивши додолу очі, ми побігли за помічницею Святого…  «Ось цього року у нас на Слободі квочка висиділа цілий виводок курчат - аж одинадцять. Наші вівці окотились та привели троє ягнят: два баранчики та одну ягничку. Дві чорних льохи Миргородської породи опоросились, тож маємо зараз п’ятнадцятеро рябих, чорних та сірих поросят, - щебетала Людмила. А ми, все ж таки зізнавшись Миколаю у своїх провинах, хоча і подумки, смакували пряниками і реготали до схочу. На те воно і свято! Із чим і вас, шановні, вітаємо!


  Підготувала Валентина КОЛЯДА Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05