РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • «ОЧІКУВАННЯ СВЯТА КРАЩЕ, НІЖ САМЕ СВЯТО»

  Як приємно вибирати в передноворічній метушні подарунки рідним та друзям! Набагато приємніше, ніж потім розлучатися з ними. Шелестіння яскравої подарункової фольги, стрічки, зірочки, новорічні прикраси для ялинки, передчуття сюрпризу - все налаштовує на романтичний лад. Саме тієї миті починаєш розуміти, чому ми всі так любимо ці моменти.


  Тому, що це нагадує дитинство, коли ми вірили у Діда Мороза і кричали тричі хором: «Снігуронька!» Коли вітали один одного поштовими новорічними листівками - такими милими, а зараз до щему в серці такими рідними… Переглядаючи ці раритети, я впевнена, у кожної людини в душі заспівають хвилюючі нотки любові, теплоти і ніжності.

  В мене перед очима відразу - засніжене передноворічне моє рідне місто Кременчук. Вже декілька днів підряд кружляє, падає лапатий сніг. Кучугури - з чоловічий зріст. Добрячий морозець щипає за ніс та щоки. Я ховаюся у шарф татуся, який несе мене, малу, на руках до дитсадочка. Дивно, що нам не зустрічаються перехожі. Через заметіль все важче йти. Але ми все ж таки добираємося до дитсадка і … «цілуємо» замок. «Мабуть, через завірюху», - стомлено промовив тато.


  Назад я, щаслива, вже бігла поруч із ним. Сильний вітер допомагав, штовхаючи у спину. Мене залишили саму вдома. І я півдня шукала по усіх меблевих шухлядах новорічні подарунки. І знайшла таки. Оранжевого кольору плюшеву кумедну білку. Тяжко зітхнувши, поклала назад і трішки засмутилася, бо хотіла ляльку. Батьки, звичайно, помітили та зрозуміли, чим я займалася, поки вони були на роботі. Але мені нічим не дорікнули. І вранці 1 січня під ялинкою, прикрашеною іграшками, цукерками, мандаринами і листівками, я з радістю знайшла білочку, яку відразу встигла полюбити. Вона і зараз зі мною. І кожного Нового року я ніжно притискаю її до свого серця і підіймаю очі до неба, щоб подумки поговорити з батьком…


  І мене чомусь сумно, через те, що сьогодні не друкують таких листівок. Хтось скаже: «Навіщо? Є інтернет, мобільний зв’язок». А мені здається, якщо б замість коротеньких есемесок «З Новим роком!» ми отримували б такі листівки, то наші серця розтанули б і стали б ми добрішими і милосерднішими. І нам було б набагато веселіше зустрічати Новий рік! Дуже хочеться велику, пухнасту, справжню, як у дитинстві, ялинку. Бажається «набити» вщент холодильник та запросити купу друзів. І дарма, що доведеться потім, стоячи біля плити півдня, а то і день, докоряти собі: «Ну навіщо стільки їжі»? І все-таки на моє переконання, бігати з повним візком супермаркетом, вишукувати нові, якісь дивні кулінарні рецепти і ламати голову над прикрасою для ексклюзивного салату, прибирати оселю набагато веселіше, ніж їсти й пити усю ніч з перервами на танці із забіганням до переляканих сусідів та на дрібні хуліганські вчинки з феєрверками та поздоровленнями з балкона всіх землян та інопланетян. У такі хвилини не віриться, що є люди, котрі 31 грудня лягають спати без усяких забобонів на кшталт «як зустрінеш, так і проведеш». Але я знаю, що вони, як і ми, люблять ранок 1 січня. Найтихіший ранок у році. Як гарно йти засніженими вулицями міста на самоті - в передчутті якогось дива! Ще б пак. Почався новий день нового року. День законних лінощів, коли нікуди не треба поспішати. І він настільки приємніший, наскільки яскравою й веселою була новорічна ніч.

  Тож будемо святкувати! Даром чи що, готувалися?

  З Новим роком! З Новим ранком!


  На фото у горі - авторка цих спогадів

  Ірина ЮШКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05