РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • ВЕРТЕП. НА ВСІ СВЯТА ЗАПРОШУЮТЬ ЮНІ ВІННИЧАНИ

  Над землею темна хмара в’ється,

  Під дверима щедрівник човпеться.

  Ой, впустіть його до хати,

  Щиро буде він вам щедрувати.

  Такими словами студенти Вінницького транспортного коледжу, а це - майбутні залізничники, розпочинають щедрівки. І за доброю традицією вже багато років поспіль напередодні Новорічних свят вони відвідують залізничні підрозділи, що розташовані у Вінниці, щедрують для їх працівників, вітають із святами.

  Хто ж є учасниками цього самодіяльного колективу і чому вони цим займаються? Знайомимось: Владислав ДИШКАНТ та Андрій ТІТОВ - майбутні механіки залізничних машин. Навчання вони поєднують із захопленням музикою, гарно грають на гітарах, співають. Тож це захоплення і привело їх до студентського Вертепу. Дві сестрички-близнята Олеся і Олена БАБКО успішно навчаються за фахом «Організація та техніка протипожежного захисту», а ще з дитинства полюбляють співати, читати вірші. Цим вони й займаються у вільний від навчання час. Вікторія ВАСИК, Ірина ПІЩАНИЦЬКА, Андрій БАЛАНЮК, Дмитро ЄГОРОВ, Роман БОНДАРЧУК, Дмитро БЕРНАЦЬКИЙ, Богдан КЛІМЕНЧУК поєднані не лише спільним навчанням на відділенні колійного господарства, а й активною участю в художній самодіяльності коледжу. Вони частенько виступають на концертах, а також щедрують, колядують. Ірина ЄНДОВІЦЬКА, Катерина ЖИТНІКОВА та Марина КУХАР в недалекому майбутньому себе бачать техніками-будівельниками на залізниці, а нині старанно навчаються та захоплюються співом. Це їм успішно вдається, що засвідчують виступи із щедрівками перед залізничниками.

  - Організовуючи такі заходи, - розповідає заступник директора коледжу з гуманітарної освіти та виховної роботи Світлана ОНОФРІЙЧУК, - ми ставимо за мету триєдине завдання: хоч наш навчальний заклад суто технічний, ми прагнемо нашим вихованцям дати й гуманітарні знання, зокрема й обізнаність у секретах традицій українського народу, на яких ґрунтуємо виховну роботу. Крім того, ми не лише навчаємо майбутніх залізничників, а й надаємо їм можливість розвивати свої творчі здібності. Учасники Вертепу проявляють свої артистичні дані. Кожен із них грає свою, обрану ним роль. Хтось - Діда Мороза, хтось - Снігуроньку, а хтось - і Чорта. Як це їм вдається - оцінюють глядачі, серед яких більшість - залізничники. А третє, чи найголовніше наше завдання, - внести хоч невеличку радість у нелегкі будні працівників сталевих магістралей, які перебувають на трудових вахтах у передсвяткові та святкові дні. Заодно й маємо можливість показати нашим вихованцям, як працюють їх майбутні колеги. Тому, думається, робимо хорошу спільну справу.

  До висловленого вище варто додати, що й у трудових колективах щедрувальників із Вінницького транспортного коледжу, який тривалий час очолює і нещодавно переобраний на посаду директора Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ, сприймають із задоволенням та вдячністю. А хто ж не чекає щедрівників із привітаннями та щедрими побажаннями у своїй оселі та й у робочих приміщеннях? Така традиція у нашого українського народу. І хай вона зберігається на багато, багато років. З Новим роком та Різдвом Христовим вас усіх! Знають учасники цього гурту, як щедрувати і на старий Новий рік, і на свято Водохреща. Але це вже інша історія.


  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05