РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Заслужений журналіст України Едуард ПОДІЛЬСЬКИЙ: «...І МОЄ ПЕРО ТУТ ОГРАНЮВАЛОСЯ»

  «Рабочее слово» щиро шаную як читач уже багато років. На ту пору, коли я для себе відкрив це видання, навіть гадки не мав, що пройдуть роки і я стану не просто передплатником, а й почасти автором публікацій, котрі вміщуватиме на своїх шпальтах ця газета. Власне, я починав свою творчу сув’язь із «Рабочим словом», коли ще вчителював. Як людина, котра доволі часто подорожує і романтично завше сприймає користування залізничним транспортом, я вирішив неодмінно наблизитись і до галузевого друкованого видання. Таким чином і став передплатником «Рабочего слова» і ось уже мало не добрих сорок років (!) майже беззмінно передплачую і охоче читаю цю прекрасну газету залізничників Південно-Західної магістралі.

  Якщо бути відвертішим, то залюбки багато років залишаюся прихильником інших видань Укрзалізниці, надходять мені часописи донецьких, одеських залізничників, поважаю і «Магістраль». Але найсердечніше шаную все-таки «Рабочее слово». Передовсім тому, що і моє перо тут огранювалося, коли ще починав свій журналістський шлях. Збігали роки, змінювалися очільники редакційного колективу «Рабочего слова», а газета для мене, особисто, залишалася багатогранним за тематикою і через злободенність виданням. Бо тут я, людина, яка не причетна фахово до залізниці, все ж віднаходив щоразу щось такого, що було дещицею собору моєї душі. Любив, і досі це тримаю на карбу, коли газета писала про славні династії залізничників, шанував тих авторів, котрі не гребували й декого зачепити гострим словом критики. Завше віднаходжу відраду для серця, коли газета, не шкодуючи площі, публікує різного роду дивосвіти залізниці та матеріали про славетностей держави. І не тільки тих, хто присвятив себе магістральній справі. При цьому відчувається, що видання справді розраховане на доволі широке коло читацького загалу, а не зациклене на висвітленні галузевих проблем і життєдіяльності магістралі.

  Мені, як автору пропонованих редакції матеріалів, завжди імпонувало те, що навіть особисто головний очільник часопису віднаходив за потрібне щось порадити, підказати, скерувати моє писання в належне русло стосовно газети.

  Таким почерком у спілкуванні зі своїми шанувальниками відзначаються і творці видання, і кажу про це не заради ноти улесливості, аби «набитися» щедріше в автори. Я знаю нелегку працю журналіста, цього чорнороба, гірника нашої духовності, хто щоденно покликаний видавати на-гора благородну для людини духовну продукцію. А тим паче, коли цей творчий процес пов’язаний з такою громіздкою галуззю, як залізниця. Недарма ж побутує думка, і цілком слушна, що це своєрідна інша держава в державі! Подорожування залізницею - це моє душевне задоволення, це наснага для моєї повсякденної творчості, це нові й нові зустрічі, враження, насиченість інформацією, це поштовх до роздумів, узагальнень, навіть певного аналізу. А відтак і тягнеться рука до пера, все частіше хочеться покласти на аркуш оті враження від побаченого чи спілкування. Адже, що не кажи, куди ж не кинь оком - то все нові люди, нові характери, уподобання, повсюдно ж лежить в осерді тих вражень людська праця. І про таких будівничих і зодчих повсякдення магістрального життя хочеться сказати своє слово і тому-то стільки років не кидаю цієї прекрасної трибуни для висловлення своїх роздумів і спостережень із житейських буднів залізничників.

  «Рабочее слово» ось-ось ступить у розсвіток уже й свого сторіччя. Розпочнеться відлік у часі, але видання, як і всі попередні роки, буде кликати і гуртувати довкола себе однодумців, своїх щирих, відданих прихильників, не заради того, аби лиш примножити свій наклад, а перш за все - заради викладення правдивих подій з розумним підходом до кожного зі своїх шанувальників, бо ще раз хочу закцентувати, що це видання також і для багатьох і багатьох тих, чиї долі аж ніскільки не пов’язані із життям залізниці. На шпальтах «Рабочего слова» є все - від життя галузі до високої емоційної наснажливості смаку будь-якого прошарку читацької аудиторії. Тому-то й щоразу, де тільки випадає, горну своїх друзів, рідних знайти стежку до «Рабочего слова» - газети, яка роки крізь роки і мене багато в чому виводила в люди...

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05