РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Бліц-інтерв’ю

  На запитання «Як вдалося реалізувати плани у 2012 році?» та «Що ви плануєте зробити у новому?» відповідають:

  Тетяна МАЙСТРЕНКО - голова молодіжної ради, економіст локомотивного депо Конотоп:


  - Для нашої молодіжної організації минулий рік, я вважаю, був успішним. Ми практично виконали все, що намічали. Брали участь у всіх заходах з нагоди свят - жіночого, Дня Перемоги, Дня незалежності тощо. Крім того, провели серед молоді депо низку інформаційних акцій, надавали допомогу дітям-інвалідам зі школи-інтернату, подорожували, виступали на спортивних змаганнях.

  У тринадцятому році, думаю, зробимо не менше. Конкретні заходи ще уточнюються й обговорюються, але обов’язково будуть допомога дітям-інвалідам, агітація за здоровий спосіб життя та спорт і, звичайно, подорожі рідним краєм.

  Руслан МУШТАЄВ - керівник вокального чоловічого ансамблю:


  - Половину задуманого реалізували, точніше, заспівали половину того, що хотіли. Мало? Не заперечую. Але на огляді залізничної художньої самодіяльності в Києві ми зайняли друге місце, у Харкові - третє.

  Щодо планів, то хочемо на осінь підготувати звітний концерт, великий, де покажемо, як ми можемо співати. В ансамбль прийде новий соліст. Це - Володимир Сокіл із вагонного депо Конотоп. А в перспективі - здобути нарешті звання народного.

  Тетяна ДАНИЛЮК, чергова по залу вокзалу Козятин:

  - Вважаю, що 2012-й, як рік високосний, підтвердив ту репутацію, що мають саме високосні роки. Він був непростим. Не виправдав багатьох наших надій та сподівань, і добре, що він вже минув. Сподіваюсь, що 2013-й принесе нам більше удачі та оптимізму, навіть не зважаючи на те, що число 13 у багатьох наших людей викликає певні забобони.

  Олександр БОРОДЯНЕЦЬ, електромеханік Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку:

  - Для мене цей рік запам’ятався передусім тим, що я розпочав будівництво власного житлового будинку для своєї сім’ї. Звісно, це справа непроста. Потребує чимало сил та матеріальних витрат. Та це приємні турботи. Сподіваюсь, що все буде добре і вже наступного року стану новоселом.

  Володимир КОНДРАТЮК, майстер колії колійної машинної станції № 120:

  - Рік як рік. Нічим особливим від своїх попередників він не відрізнявся. Головне, що протягом всього року наш колектив стабільно мав роботу, а люди - зарплатню. Для тих, хто має сім’ю, це, погодьтеся, суттєво.

  Віктор МОГЕР, електромеханік:

  - З усіх пам’ятних подій року, що минає, для мене найбільше запам’яталися дні відпочинку на місцевих водоймах, коли ми рибалили. Мені припало до душі це чудове заняття і вдячний за це своїм друзям, що «заразили» мене цією «хворобою». Повірте, ловити вудкою рибу вагою 3 - 5 кілограм - це щось неймовірне!

  Галина ГУМЕНЮК, чергова з надання довідок вокзалу Козятин:

  - Цьогоріч моя онука Ганнуся пішла у перший клас. Звичайно, це була подія подій року для всієї нашої родини, бо ж готувалися до неї також всі разом. А от вже наступного року чекаємо не менш важливої події - святкуватимемо мій 50-річний ювілей.

  Владислав СТРАТІЙЧУК, Ілля ПАНТЕЛЄЄВ, Дмитро ЛЕВШУН, Олександр ГРОМОВ, учні-випускники Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту:

  - Все було чудово та весело. Кінця світу не відбулося, а от ми завершили навчання в училищі. Ми - випускники! І сталося це саме напередодні нового року. Все, безтурботне життя завершилося.

  Наталія СТРЕТОВИЧ, голова молодіжної ради Коростенського теркому:


  - Минулий рік був наповнений багатьма цікавими справами в молодіжній раді. Зокрема, коростенська молодь дуже любить спорт. Найактивніші спортсмени - в Коростенській дистанції колії, дистанції сигналізації та зв’язку, локомотивному депо. Вони цьогоріч здобули чимало перемог.

  Щодо наступного року, то я, як і більшість молоді, сподіваюсь на краще в нашому житті і в житті залізниці. Для мене моя залізнична професія дуже важлива, в нашій сім’ї передається любов до залізничної справи з покоління в покоління.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05