РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Є «бронза», буде й «золото»

  Непростим видався минулий рік для колективу Коростенської дистанції колії, яку очолює Олександр НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ. Звісно, він був сповнений турбот, пов’язаних з підготовкою до проведення в Україні Євро-2012. Тож працівники дистанції і торік, і на початку нинішнього основні зусилля докладали до ремонтних робіт на дільницях швидкісного руху Коростень - Тетерів, Коростень - Новоград-Волинський.

  Нелегка колійна праця має й достойну оцінку: за результатами галузевого змагання по Укрзалізниці в першому півріччі коростенські колійники отримали третє місце. Це для них не лише гарна новина, а й стимул у подальшій роботі позмагатися за першість.

  Хоча, зрозуміло, що нагороди - не самоціль для колективу, головне ж - відсутність проблем з безпекою руху. Для цього й постійно працюють. І в спеку, і в холод. Ось останнім часом активно провели роботу з ремонту переїздів, зокрема, в Житомирському, Овруцькому та інших напрямках. Капітально цьогоріч відремонтували два переїзди - на 103 км напрямку Коростень - Пенізевичі, на 3 км напрямку Коростень - Житомир. З початку року за технологією капітального ремонту колії «лікували» 4,5 кілометра, модернізували 5,2 кілометра.

  Відрадно, що у швидкому вирі щоденних справ було приділено увагу й побутовим приміщенням монтерів колії, адже трудівники колії своєю важкою працею заслужили, щоб мати місце для комфортного перепочинку. Цього року капітально відремонтували побутове приміщення для колійників по ст. Коростень. Тепер у ньому - сучасні вікна, електроопалення, душові… А це свідчить, що в дистанції добре розуміють значення слів «Є турбота - буде й робота».


  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05