РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Особистий НОРМАТИВ ТРОЯНОВА

  Бригадира електромонтерів цеху механічного обладнання з ремонту та обслуговування електроустаткування механічного цеху вагонного депо Шепетівка Віктора Троянова на робочому місці я не застав.

  - Він, наче бджілка, літає з цеху в цех, на місці не сидить, - пояснює котрийсь із електромеханіків, - дізнавшись, з якою метою я завітав. - А втім, зателефонуємо, і Миколайович буде тут як тут…


  Тим часом робітники «чаклують» біля чималенького двигуна. З їхньої розмови зрозумів, що хоч його щойно у цеху й полагодили, але так, як треба, він не працює. «Нагодиться зараз Миколайович, - чую, - без заминки знайде причину неполадки». І вже саме з цієї коротенької фрази я уявив собі портрет бригадира, якого раніше й в очі не бачив: засмальцьовані руки, набита ключами й викрутками спецівка, окуляри на кінчику носа…

  Насправді ж, коли знайомимося із Віктором Миколайовичем, він більше мені схожий на інженера-«технаря» радянських часів: і в будь-яких кресленнях розбереться чітко, і в тому ж таки двигуні чи приладі власноруч покопирсається.

  Перш за все, Троянов оповідає про те, чим займаються електромонтери механічного цеху. Ще за кілька років тому їх було більше десятка. Та чотирьох відправили на заслужений відпочинок, а нових брати на роботу ніхто не поспішає. Мовляв, шукайте внутрішні резерви.

  А ті резерви шукати є до чого. У вагонному депо тільки більше трьох десятків кранів, щонайменше сотня двигунів - у деревообробному цеху, цеху деповського ремонту, підсобному, візковому, механічної обробки, колісно-роликовому, автоконтрольному цеху, котельні, цеху нестандартного обладнання, у гаражі та побутових корпусах тощо.

  Віктор Троянов народився в селищі Греміха Мурманської області, де на Північному флоті служив батько, і обрав, як майже всі з цього селища ровесники, за долю - море.

  Навчався у мореходці і сім років працював на траульному флоті. Трапилося якось так, що познайомився з дівчиною-шепетівчанкою. Приїхали до неї на батьківщину, і Троянову сподобалося це квітуче місто на берегах Горині, до якого згодом перебралися.

  Понад десяток років працював бригадиром дільниці, де гартувалися втулки, на тодішньому заводі імені Лепсе. Та відчувалося, що культиваторний завод, який випускав продукцію не тільки в союзні республіки, а й за кордон, занепадає, зарплату почали видавати вряди-годи. Тоді й зважив за доцільне шукати роботу в іншому місці.

  Рівно два десятки років тому, зрозумівши, що Віктор Миколайович - хороший фахівець, його прийняли у вагонне депо електриком, а за кілька років потому призначили бригадиром електроцеху.

  Хоч колектив, який очолює В. Троянов, невеликий, він - наче здружена сім’я, адже й усю роботу виконують спільно і вправно. Кожен має величезний практичний досвід. Взяти хоча б електромеханіків Миколу ЦИПЦЮРУ, Анатолія СТУКАЛА... За плечима в кожного - по три десятки років невтомної праці. Дещо менше трудиться в цеху Олександр КОВАЛЬ. Та від старших колег не відстає. А працювати доводиться всім часто у досить-таки складних умовах. Скажімо, вийшов з ладу двигун на мостовому крані, і весь цех практично простоює. Хто ж виручить, як не електромонтери.

  Не так давно у вагонному депо дізналися, що ветерана підприємства Віктора Троянова нагороджено Почесною грамотою Шепетівської міської ради, яку йому вручено в урочистій обстановці з нагоди Дня міста. Вітаючи його, кожен з колег бажав нових трудових здобутків і обов’язково додавав: «Відзнака заслужена».

  При такому напруженому графіку, як зараз кажуть, стилі життя В. Троянов знаходить час і для родини. А як же інакше? Такий у нього особистий норматив.


  На фото: В. М. Троянов

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05