РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

 • Коли збуваються надії

  Вже стало доброю традицією в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту (далі - МВПУЗТ) щороку на День Святого Миколая проводити свято для дітей-сиріт та дітей-інвалідів, яких з кожним роком стає все більше і більше. Цьогоріч нас навчається 55 дітей, які потребують особливої уваги - діти, які перебувають під опікою, круглі сироти та 9 дітей-інвалідів.

  Дякуючи начальнику Південно-Західної залізниці Олексію Мефодійовичу КРИВОПІШИНУ та голові Козятинської територіальної профспілкової організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України, нашому випускнику Анатолію Андрійовичу ВІЛЬЧИНСЬКОМУ, ці діти отримали гарні подарунки на свято, а для всіх учнів училища благодійниками було придбано інгалятор для лікування дихальних шляхів, що є необхідним на даний час.

  У конференц-залі навчального закладу учнівським профспілковим комітетом та адміністрацією училища для сиріт та дітей-інвалідів було накрито святковий стіл, де учні зустрілися з представниками Козятинської територіальної профспілкової організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України, учпрофкомом та адміністрацією училища. Під час дружньої бесіди дітьми було задано багато цікавих питань, на які вони отримали вичерпні відповіді. Великий шквал емоцій викликала презентація - дотепна розповідь про їхнє життя в училищі, яку створила творча група учнівського профкому. Крім цього, наші учні до свята отримали стипендії та заохочувальні премії за успішне навчання та активну громадську роботу. Лейт-мотивом цієї зустрічі була турбота про цих дітей та молитва до Святого Миколая за гарну долю і благословення для них на майбутнє життя.

  В кінці зустрічі діти подякували гостям за подарунки та просили передати начальнику Південно-Західної залізниці О.М. Кривопішину велику подяку за його розуміння та опіку над майбутніми залізничниками. Діти були щасливі, що саме в цей день їм Святий Миколай приніс подарунки!

  ВІД РЕДАКЦІЇ:

  Кажуть, якщо дуже сильно захотіти і терпляче чекати, то будь-яка мрія здійсниться. Нехай і не відразу. Вихованці МВПЗТу живуть із найзаповітнішими мріями. І добре, коли сподівання на краще збуваються!


  Заступник директора МВПУЗТу з виховної роботи

  Лариса ОСІПЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05