РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 1-2 (2 січня 2013) 

  • За багаторічну сумлінну працю

    на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення потреб населення та економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди 21-ої річниці утворення Державної адміністрації залізничного транспорту України генеральним директором Укрзалізниці нагороджено:


    ЗНАКОМ «ПОЧЕСНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИК»:

    Юрія Анатолійовича БІРКОВА - складача поїздів 6-го розряду станції Васильків;

    Раїсу Петрівну ВЕРОВЧУК - чергового по залізничній станції Київ-Московський;

    Анатолія Сергійовича ІЛЬНИЦЬКОГО - начальника відокремленого підрозділу Дарницька дистанція сигналізації та зв’язку;

    Ганну Петрівну ОРЯП - чергового по залізничній станції Київ-Товарний;

    Володимира Олександровича СИСТРЕНСЬКОГО - начальника відокремленого підрозділу Дарницька дистанція колії;

    Віталія Анатолійовича ТАРГОНСЬКОГО - першого заступника начальника відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Антоніну Федорівну ЮДИЦЬКУ - чергового по залізничній станції Новгород-Сіверський.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» III СТУПЕНЯ:

    Віктора Миколайовича АРСЕНЬЄВА - начальника залізничної станції Могилів-Подільський відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Володимира Антоновича АШИХІНА - начальника району (контактної мережі) Київської дистанції електропостачання;

    Миколу Федоровича БАЮКА - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 7-го розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Київ-Пасажирський;

    Юрія Анатолійовича ВАРІНІЧЕНКА - слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування 6-го розряду відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    Ірину Анатоліївну ВАСИЛЮК - начальника фінансово-економічної служби Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    Миколу Григоровича ГЕВЕДЗЕ - начальника пункту технічного обслуговування станції Конотоп;

    Юрія Миколайовича НОСОВСЬКОГО - майстра дільниці з ремонту автогальмівного устаткування Конотоп 1-й;

    Олександра Степановича ПЕТЮХА - головного інженера відокремленого підрозділу Житомирська дистанція колії;

    Людмилу Анатоліївну САВІНУ - начальника господарської служби Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» I СТУПЕНЯ:

    Аллу Вікторівну ДРОНОВУ - начальника служби кадрової та соціальної політики Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    Руслана Миколайовича КОВАЛЬЧУКА - заступника начальника галузевої служби колії по ремонтно-колійних роботах.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» IІ СТУПЕНЯ:

    Людмилу Володимирівну БАЛЬЧОС - начальника відділу податкової зведеної звітності та методології податкового обліку фінансово-економічної служби;

    Валерія Анатолійовича БАРДЕЦЬКОГО - чергового по залізничній станції 2-го класу Гуменці відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Миколу Івановича ВИГОВСЬКОГО - поїзного диспетчера дільниці 2-ї групи (Житомирський напрямок) відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Олега Станіславовича ГОЛОВАЧУКА - начальника станції Шепетівка відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Миколу Григоровича КАСІРЕНКА - слюсаря з ремонту рухомого складу 5-го розряду відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

    Сергія Альбертовича КОВШОВА - старшого майстра дільниці з ремонту та виготовлення деталей 1-й групи відокремленого підрозділу вагонне депо Дарниця;

    Світлану Миколаївну МИЛОСЕРДОВУ - чергового по залізничній станції відокремленого підрозділу станція Жмеринка;

    Юрія Миколайовича МОВЧАНА - начальника Київської дистанції електропостачання;

    В’ячеслава Григоровича НИКИТЮКА - начальника технічного відділу відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Володимира Валентиновича РАДЧЕНКА - складача поїздів 6-го розряду станції Київ-Петрівка;

    Віктора Петровича РИНДЮКА - начальника відокремленого підрозділу Вінницька дистанція сигналізації та зв’язку;

    Петра Петровича ТОМАЩУКА - виконавця робіт виробничої дільниці №3 енергомонтажного поїзда №647.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» III СТУПЕНЯ:

    Андрія Андрійовича БЕВЗА - чергового по дирекції залізничних перевезень відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Євгена Анатолійовича БЕЗРОДНОГО - головного інженера господарської служби;

    Людмилу Анатоліївну БІЧУК - начальника вокзалу 2-го класу станції Ніжин;

    Василя Івановича БОГІНСЬКОГО - першого заступника начальника дирекції відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Лесю Богданівну ДРОФУ - головного лікаря державного закладу «Дорожня клінічна лікарня № 2 станції Київ»;

    Сергія Володимировича КОВАЛЕНКА - слюсаря з ремонту рухомого складу 5 розряду відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

    Аллу Олександрівну МАЗЕПУ - провідного інженера відділу кадрів відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Сергія Миколайовича ОСАДЧУКА - майстра дільниці 1-ї групи (з підготовки поїзних бригад та вагонів до рейсу) відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський;

    Юрія Григоровича ПЕРЕДРІЯ - чергового по дирекції відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Тетяну Іванівну ПІДГАЄЦЬ - оператора станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів (старшого) відокремленого підрозділу станція Жмеринка;

    Сергія Антоновича ПОДОЛЯНА - прийомоздавальника вантажу та багажу в поїздах 3-го розряду відокремленого підрозділу вокзал станції Київ-Пасажирський;

    Людмилу Георгіївну РЯБОШАПКУ - начальника юридичного відділу відокремленого підрозділу Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті Південно-Західної залізниці.

    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ:

    Тетяну Миколаївну АНДРЄЄВУ - начальника виробничо-технічного відділу відокремленого підрозділу Шепетівська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Петра Йосиповича БАРАНОВСЬКОГО - заступника начальника відокремленого підрозділу Старокостянтинівська колійна машинна станція;

    Володимира Івановича ВАКУЛЬЧУКА - майстра дільниці (водопостачання старшого) 2 групи відокремленого підрозділу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №4;

    Івана Степановича ГЕЛЕТУ - диспетчера локомотивного 2-го кола відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Миколу Васильовича ГРУШКУ - начальника відділу рейкової дефектоскопії дорожньої лабораторії діагностики залізничної колії відокремленого підрозділу Київська дистанція колії;

    Сергія Павловича ДАНЬКА - диспетчера поїзного 1-ї групи відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Павла Івановича ДОРОШУКА - електрозварника ручного зварювання 5-го розряду відокремленого підрозділу Київський завод залізобетонних конструкцій;

    Сергія Олександровича ЖОЛОБКА - столяра 6-го розряду (бригадира) деревообробного цеху відокремленого підрозділу Бахмацька дистанція захисних лісонасаджень;

    Івана Геннадійовича КАЛЕНИКА - заступника начальника станції з вантажної та комерційної роботи відокремленого підрозділу станція Житомир;

    Володимира Григоровича КАМІНСЬКОГО - чергового по залізничній станції Бориспіль;

    Вячеслава Миколайовича КИРИЛЕНКА - першого заступника начальника відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Миколу Васильовича КОРНЕЙЧУКА - машиніста-інструктора локомотивних бригад дільниці експлуатації локомотивів відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    Руслана Володимировича КОРНІЙЧУКА - водія автотранспортних засобів 1-го класу Центральної залізничної автобази;

    Юрія Леонідовича КУЧЕРЯВОГО - оглядача-ремонтника вагонів (старшого) 6 розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Конотоп;

    Валентину Андріївну КУШНІРЕНКО - провідного інженера відділу тарифів, умов перевезень та роботи з місцевими органами виконавчої влади відокремленого підрозділу галузева служба приміських пасажирських перевезень;

    Миколу Івановича ЛЕБЕДУ - машиніста крана (кранівника) 6 розряду відокремленого підрозділу локомотивне депо Дарниця;

    Ірину Борисівну ЛИСАК - касира квиткового (старшого) відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Євгенію Іванівну ЛИТВИН - старшого інспектора з актово-претензійної роботи відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Віталія Васильовича ЛИТВИНА - начальника станції Бровари;

    Надію Василівну ЛУНЯК - старшого фельдшера вищої категорії медобслуговування відокремленого підрозділу Український центр по обслуговуванню пасажирів;

    Миколу Васильовича МУРЕНКА - начальника сектору матеріально-технічного постачання відокремленого підрозділу вагонне депо Козятин;

    Наталію Володимирівну НОВІКОВУ - начальника фінансово-економічного відділу відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Олександра Вячеславовича ПРИСТУПУ - інженера 1 категорії (з під’їзних колій) комерційного відділу відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Галину Іванівну СИМОНОК - інженера 2 категорії відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Анатолія Володимировича СМОЛЮКА - майстра дільниці з ремонту устаткування 2 групи відокремленого підрозділу локомотивне депо Гречани;

    Євгена Анатолійовича СТЕПИРЄВА - заступника начальника дистанції зі штучних споруд відокремленого підрозділу Хутір-Михайлівська дистанція колії;

    Ганну Сергіївну ТЕСЛЕНКО - оператора станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів (старшого) відокремленого підрозділу станція Дарниця;

    Василя Васильовича ФЕЩУКА - електромонтера-лінійника з монтажу повітряних ліній високої напруги й контактної мережі 4 розряду енерго-монтажного поїзда № 647;

    Ірину Всеволодівну ХІМІЧЕНКО - чергового по залізничній станції постів № 1, 2, 3 відокремленого підрозділу станція Козятин-1;

    Андрія Івановича ЧОРНОГО - моториста бетонозмішувальних установок 5 розряду відокремленого підрозділу Жмеринський будівельно-монтажний поїзд № 649;

    Тетяну Валентинівну ЯДРИХІНСЬКУ - головного бухгалтера відокремленого підрозділу станція Вінниця;

    Олену Григорівну ЯРОШ - інструктора з кадрів відокремленого підрозділу Київський загін відомчої воєнізованої охорони;

    Валерія Анатолійовича ЯСИНЕЦЬКОГО - чергового по залізничній станції відокремленого підрозділу станція Коростень.

    Багатьом залізничникам Південно-Західної магістралі оголошено подяку, а також вручено годинники від генерального директора Укрзалізниці та нагрудні знаки «Відмінника локомотивного господарства», «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник пасажирського господарства», «Відмінник колійного господарства», «Відмінник господарства автоматики», «Відмінник господарства електрифікації» та «Відмінник воєнізованої охорони».

    На фото: нагороди працею міряють. Начальник залізниці О.М. КРИВОПІШИН тепло поздоровив Л.В. БАЛЬЧОС - начальника відділу податкової зведеної звітності та методології податкового обліку фінансово-економічної служби.

    Фото Віталія НОСАЧА

    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05