РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (14 грудня 2012) 

 • Заради безпечного життя

  Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на вокзалі ст. Київ-Пасажирський відбулася інформаційно-профілактична акція «Безпечне життя». Організували і провели її МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з державною адміністрацією залізничного транспорту України «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників.

  Як недолік організаторів, можна назвати те, що до початку акції на вокзалі не було жодної інформації про її проведення. Навіть наряд міліції на запитання про місце її проведення відповів здивованим поглядом. Тому й розпочалась вона доволі кволо. Проте згодом, коли з вокзальних гучномовців пролунала інформація про проведення зазначеного заходу, зацікавлених отримати інформацію з’являлося все більше й більше.

  До речі, проблема ця досить актуальна. У ВІЛ-інфікованих в Україні ризик померти від СНІДу більший, ніж у громадян найбільш уражених країн Африки. Сьогодні в світі від СНІДу помирає менше людей, ніж у попередні роки. У найбільш ураженому регіоні Африки, що на півдні Сахари, за період з 2005 по 2011 рр. вдалося знизити рівень смертності від СНІДу на 31%. У той же час в Україні смертність від цієї недуги зросла на 70%!

  Під час акції бажаючі пасажири мали можливість безкоштовно отримати інформаційні матеріали, практичні рекомендації з профілактики ВІЛ, захисні засоби. Останні серед пересічних громадян розлітались, мов смажені пиріжки.


  Під час акції «Безпечне життя».

  Окрім того біля входу на Південний вокзал Київ-Пасажирського було розташовано мобільну амбулаторію, де бажаючі могли пройти експрес-тестування, а результат отримати через 15 хвилин. За 2 години акції було зроблено 45 тестів. Один результат був позитивним.

  Організатори акції вважають, що на сьогоднішній день Україна має найвищі темпи скорочення чисельності населення в світі. Тому вони закликають Уряд та Верховну Раду України вжити негайних державницьких заходів для повноцінної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.

  Сергій ГУК, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05