РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (14 грудня 2012) 

 • Ветерани - у центрі уваги

  Напередодні цьогорічного дня залізничника керівництво і профком дорожнього Центру механізації колійних робіт запросили на святкову зустріч своїх ветеранів. Затамувавши подих, заходили літні люди на територію підрозділу, служінню якому кожен з них віддав не один десяток літ. Для них тут все знайоме, близьке, рідне, а радість зустрічі з товаришами і колегами омолоджувала їхні душі.


  Голова профкому Микола ШЕВЧУК поздоровляє Євгена ПОДЗИБУНА з 60-річчям.

  Разом із керівництвом і профкомом турботи з організації святкового заходу взяла на себе голова ветеранського осередку ЦМКР Оксана КОЗЮК.

  На жаль, не всі змогли приїхати, а їх у нас на обліку 131, адже багато хто мешкає на лінії, далеко від столиці. Серед таких - фронтовик - колишній механік хоперної вертушки Микола Іванович КУРДИБАХА, до речі, мешканець Козятина. Проте, незважаючи на це, ми прагнемо довести, що в рідному колективі їх пам’ятають і шанують. Привітати ювілярів стало для нас доброю традицією. Ось і цього року поздоровили з «круглими» датами й надали грошову допомогу 15 колишнім працівникам. Упродовж року відвідали 21 хворого і немічного ветерана, принесли їм подарунки і гроші. Також надавали путівки на лікування і оздоровлення у галузеві оздоровниці, що у Хмільнику, Клубівці, Євпаторії. 116 ветеранів отримали допомогу на опалення...

  Зі щирими словами вітання до колишніх колег звернувся начальник підрозділу Микола ЯНКОВСЬКИЙ. Микола Петрович розповів про те, чим дихає, які проблеми вирішує наразі трудовий колектив. Є ще серед ветеранів свідки тих часів, коли на заболоченому пустирі за станцією Пост-Волинський виростав новий підрозділ залізниці - колійна машинна станція №121, яка згодом перетворилася на міцну базу. Тепер тут зосереджено переважну більшість потужної колійної техніки столичної магістралі. Змінюються технології, оновлюється техніка, та залишаються славні трудові традиції залізничників. Ветерани можуть пишатися виробничими досягненнями своїх спадкоємців.

  Тепло привітав присутніх і голова профкому Микола ШЕВЧУК. Микола Васильович наголосив, що профком завжди допомагав і буде допомагати ветеранам підрозділу.

  В такій урочистій і водночас простій атмосфері начальник підрозділу і голова профкому поздоровили механіків Євгена Сергійовича ПОДЗИБУНА і Миколу Федоровича СКОРОГО з ювілеєм. Кожному з них виповнилося 60.

  А потім відбувся святковий концерт. Своїм запальним мистецтвом порадували поважних людей вокальний дует «Росичі», співачка Ольга БОРУСЕНЕ, соліст Володимир РИБАК й інші митці.

  Після концерту гостей чекав святковий обід. У невимушеній обстановці спілкувалися літні люди, їм було про що розповісти, що згадати. Вже у вечірній темряві сідали ветерани в автобус, увозячи із собою чудовий настрій і яскраві враження.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05