РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (14 грудня 2012) 

 • ПЕРШІ ЗАМЕТІЛІ ЗУСТРІЛИ У ВСЕОЗБРОЄННІ


  НЕГОДА «АТАКУЄ»,

  ТА ЗАЛІЗНИЧНИКИ НЕ ВІДСТУПАЮТЬ

  Нинішня зима, на відміну від багатьох попередніх, розпочалась майже за календарем. Причому з усіма атрибутами. Рясним видався сніг на Вінниччині. За даними обласного метеоцентру, його випало понад 40 см. І ці опади на момент друку нашого видання не припиняються. Тож чимало турбот виникло в усіх структурних підрозділах, але найбільше - у працівників колії, станцій та вокзалів. Вони сміливо вступили в бій зі стихією. Зокрема на вокзалі ст. Вінниця, одразу ж після випадання першого снігу, організували бригади з прибирання білої «ковдри», яка покрила перони, привокзальні майдани та проходи до міського громадського транспорту. Довелось тут боротись із заметіллю й у вихідні дні. За словами начальника вокзалу Григорія МОСКАЛЬЧУКА, найбільше зусиль для звільнення перонів та підходів до них від навали стихії доклали працівники Дмитро ГАДЗИРА, Олександр ОПОЛЬСЬКИЙ, Віктор ТОПЧІЙ, Ігор ЛЬЯНОЙ, Валерій КАЦЬКАЛО та інші фахівці, а також керівники підрозділів та інженерно-технічні працівники. Спільними зусиллями вдалось прибрати сніг на місцях, де може виникнути небезпека для руху поїздів та пасажирів.

  Відповідально віднеслись до снігоборотьби й у Вінницькій дистанції колії, яку очолює Олександр ОНІЩУК. На кожній із дільниць цього відокремленого структурного підрозділу вдень та вночі працюють бригади, які очищають стрілочні переводи та інші об’єкти від снігу. Найбільше роботи у ці дні - у Віктора ВАСИЛИКА, Олександра ФЕЩУКА, Михайла ГОНЧАРА, Сергія КАРПЛЮКА, Олега КАРПІЛОВА, Сергія ВЕКЛИЧА, які цілодобово за допомогою снігоприбиральної машини СМ-2 очищають станційні колії. І це їм успішно вдається. А також фахівцям інших дистанцій колії та вокзалів на теренах Жмеринської дирекції залізничних перевезень.

  Хоч сніг постійно «атакує», та залізничники не відступають. Вони роблять усе належне для безпечного руху поїздів.

  ДО ПЕРШОГО СНІГУ ГОТОВІ

  Снігу на Сумщині випало мало, тому говорити про справжню снігоборотьбу в Конотопській дирекції було б передчасно. Але перший снігопад став ще однією перевіркою на готовність до роботи взимку. Наприклад, у Конотопській дистанції колії обидві снігоприбиральні машини у будь-який потрібний момент виїдуть на лінію - вони відремонтовані, перевірені й укомплектовані відповідно та й пального достатньо. Нормально працює електрообігрів стрілочних переводів на станції Конотоп, пневмообдув на станції Бахмач-Пасажирський й інших основних станціях, усі переїзди забезпечені посипальним матеріалом… Тобто безпорадними перед стихією конотопських залізничників зима не застане.

  СТАНЦІЯ І ВОКЗАЛ

  ПРАЦЮЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

  У Козятинській дистанції колії на розчищенні залізничних колій від снігу задіяно дві снігоприбиральні машини (СМ-2). Одна працює безпосередньо на перегонах та станціях дирекції, інша забезпечує діяльність великої вузлової станції - Козятин.

  - Ми працюємо тут вже шостий день, - говорить майстер колії Валентин Машевський. - Розчищаємо від снігу станційні колії, стрілочні переводи, гальмівні ділянки всіх сортувальних парків станції. Допомагаємо прибирати сніг й на вокзалі. За цей час наші машиністи снігоприбиральної машини Леонід Василюк, Олександр Зоз та Сергій Лопатін (на фото) завантажили та вивезли за територію станції вже понад 10 тис. кубометрів снігу.

  Залізничникам Козятина боротися із сніговими заметами допомагають і учні місцевого міжрегіонального вищого училища залізничного транспорту (на фото), які, зокрема, розчищають від снігу посадочні платформи та територію навколо вокзалу.

  Здавалося б, зроблено чимало. Станція і вокзал працюють у штатному режимі. Зривів графіка руху поїздів немає. Однак негода не вщухає. І синоптики обіцяють, що так буде у найближчі 2 - 3 дні. А це означає, що випробування для залізничників триватимуть.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Микола ПАЦАК, Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05