РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (30 листопада 2012) 

 • Познайомимося ближче. Ми - «рабочесловцы»

  Коли журналіст готує матеріал, то поруч, незримо, завжди присутні ви, шановні читачі, з одного боку, а з іншого - герої подій, що відбуваються у колективах та підрозділах і про які оперативно повідомляємо. Творчий процес у дії. Тож і виринула думка: з приводу 90-ліття від дня виходу у світ газети, бодай дещо розказати про колектив «Рабочего слова». Саме для вас ми працюємо, намагаючись доторкнутись до серця та розуму, спонукаємо на роздуми, викликаємо емоції. На жаль, не завжди позитивні. Таке життя. Ми впевнені - щоразу наш часопис отримує визнання, саме ваше окреме визнання та повагу, шановні наші читачі.

  А щоб було саме так, для вас працюють наші колеги: пильність та оперативність заступника головного редактора Сергія ГУКА, працелюбство та вміла координація ланок виробничого процесу відповідального секретаря Михайла МИХОЛАПА вибудовують архітектуру газетних шпальт. Координатор роботи кореспондентів - завідуюча відділом Валентина КОЛЯДА.

  Завжди у пошуці нових тем та їх подачі наші кореспонденти з Конотопа - Микола ПАЦАК, зі Жмеринки - Никифор ЛИСИЦЯ, Коростеня - Оксана КЛИМЧУК, Козятина - Анатолій САДОВЕНКО, з Києва - Ольга ЛИХАЧОВА та Анатолій РОМАНОВ. Спілкуючись із колійниками, зв’язківцями, машиністами, енергетиками, молоддю та ветеранами, їм часто доводиться чути і претензії, й питання, й прохання про допомогу. Люди діляться наболілим та сокровенним, сподіваючись на вирішення проблем за допомогою газетного слова. На жаль, не завжди всі питання - у компетенції журналістів. Та, незважаючи на це, ми завжди готові приїхати до вас, почути ваші думки, допомогти. Пишіть, телефонуйте.

  У створенні «Рабочего слова» активну участь беруть і наші громадські дописувачі. До їх слова та мудрої поради ми завжди прислуховуємося. Тож щира подяка за співпрацю Ганні БОГОВІС, Георгію МІРОШНИКУ, Федору ВОЗНЕНКУ, Анатолію ШАПОВАЛУ, Володимирові ЛАПІНУ, Миколі ПАВЛЮКУ, Надії МАЦІЄВСЬКІЙ, Анатолію ЧЕБОТАРЬОВУ, Георгію ЕЙТУТІСУ, Анатолію ПОСМІТЮСІ, Олександру ЦАРИКУ, Лідії ЛЕЛЕЧЕНКО, Валерію КЛИМЕНКУ, Анатолію ЗБОРОВСЬКОМУ, Ядвізі ОСТРОВСЬКІЙ, Володимиру РОМАЩЕНКУ, Вікторові ПІКУШУ, Олені МИКИТЕНКО, Миколі КАРПУЛЕНКО, Ользі ЛЕЩЕНКО.

  Фотовернісажі Віталія НОСАЧА, знімки Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ допомагають усім побачити вас, так би мовити, в обличчя. Вони намагаються зловити той момент, який увійде в історію вашої родини, нашої газети та рідної залізниці.

  Інженер комп’ютерної дільниці Олена ХАРЧЕНКО та верстальник Ілля НАУМОВ швидко та якісно із матеріалів, немов із цеглинок, складають газетний дім, «шліфують» фотознімки, що стають вікнами в цій будівлі. Працюють над дизайном, експериментуючи, створюючи неповторний стиль.

  Коректор Ірина ЮШКО - пильні очі «Рабочего слова», що мають розумний погляд. Вона перебирає слова, неначе намистинки, шукаючи потрібне, слідкує за стилістикою, відчуваючи смислове наповнення. І все це заради того, щоб матеріали читались та сприймались легко.

  Звертаються до вас, як автори сторінок «Батьки та діти», «Жіноча колія», «Справи сімейні», «Мандруймо разом» Ірина ЗЕЛІНСЬКА та Тетяна ШЕМЧУК, виконуючи при цьому професійно свої посадові обов’язки з підготовки газети до друку.

  На завершальному етапі газета - під контролем фахівця редакційного персоналу Галини ЛЕЛЕЧЕНКО. Під її опікою - всі питання поліграфії.

  Що ж попереду? Маємо відточувати журналістське перо. Бути іскрометними у судженнях, звеличуючи працю кожного, хто трудиться на колії, в депо, ремонтує контактну мережу та організовує рух поїздів. Тому, що залізничники у всі часи того варті.

  В єдиному інформаційному просторі з нами наші куратори - начальник адміністративної служби - помічник начальника залізниці Олексій КОНОВАЛ, прес-служба Південно-Західної магістралі в особі Ганни МАЛІЄНКО та Ганни БЕЗРУЧЕНКО та служб, які співпрацюють з нами. Насамперед, це служба кадрової та соціальної політики, господарська служба, галузеві служби зв’язку та сигналізації, локомотивного господарства та інші.

  «Рабочее слово» - газета, що об’єднує тисячі й тисячі залізничників. Відкриваючи СТОРІНКУ ДЕСЯТОГО ДЕСЯТКА нашої історії, ми щиро дякуємо за співпрацю та допомогу. Сподівання на працю та тверде підґрунтя сьогодення - ТОЧКА нашого зростання. Журналістський запал, щире слово та почуття - ЗАПОРУКА нашого успіху.

  Ваші долі, справи, важливі події на залізниці - СЕНС нашої діяльності.

  З повагою до вас, любі читачі та колеги,

  головний редактор Віктор ЗАДВОРНОВ

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05