РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (30 листопада 2012) 

 • Великі шахи, мала ракетка, грандіозний тріумф

  Завдяки старанням Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив», очолюваного Ольгою СТОРОЖЕНКО, при підтримці керівництва залізниці і Дорпрофсожу, не вщухає вир спортивного життя на нашій магістралі. Лише вгамувалися футбольні пристрасті, як новими хвилюваннями повняться серця шанувальників спорту. На цей раз «порушниками спокою» стали майстри малої ракетки і давньої мудрої гри.


  Команда переможців з настільного тенісу.


  Переможці з гри у шахи серед чоловіків.

  ПОМІРЯТИСЯ СИЛАМИ У ЗМАГАННЯХ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ТА ШАХІВ до столиці з’їхалися кращі спортсмени з усіх дирекцій залізничних перевезень, а також управління залізниці та Київського електровагоноремонтного заводу. Таке право вони вибороли у попередніх змаганнях у своїх підрозділах. Кожен підрозділ виставив на стартовий майданчик по вісім учасників: по два чоловіки і дві жінки в настільному тенісі і стільки ж у шахах.


  Під час гри у шахи.


  Гра у настільний теніс.

  Зранку головний суддя змагань Ольга ГАНУЛ дає останні настанови мандатній комісії. Суддя змагань з настільного тенісу Оксана ЧИЧЕНЬОВА, представник ДФСК «Локомотив», (яка, до речі, сама має відстоювати спортивну честь Київської дирекції) проводить жеребкування учасників тенісного турніру. Ту ж процедуру серед шахістів здійснює Ірина ГІРАК, тренер з Фастова, запрошена для судійства шахового турніру. Змагання проводяться за узвичаєною «перехресною» схемою. Спочатку спортсмени з’ясовують стосунки у двох підгрупах, переможців і призерів визначають у фінальних змаганнях. Після закінчення одиночного турніру з настільного тенісу відбулися змагання змішаних пар. Впродовж дня тривала напружена боротьба. Та ось нарешті завершились останні поєдинки та визначилися переможці і призери.

  УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ШИКУЮТЬСЯ ДЛЯ УРОЧИС-ТОГО ПАРАДУ. Під звуки маршу фізкультурників колона рушає до зали, де на переможців чекають нагороди. Спортсменів вітають завідувач відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир КРАВЧЕНКО, голова молодіжної ради Дорпрофсожу Андрій ОВСІЄНКО і начальник ДФСК «Локомотив» Ольга Стороженко. В урочистій обстановці вони вручають нагороди переможцям і призерам.

  Серед жінок у шаховому турнірі призові місця розподілилися так: третє місце - Євгенія СТРИТОВИЧ, Конотопська дирекція, друге - Людмила ЖУК, управління Південно-Західної, перше - Тетяна АВДЄЄВА, Київська дирекція. Третє місце серед чоловіків виборов Олександр КАРПОВ, Козятинська дирекція, друге - В’ячеслав БІЛОСТОЦЬКИЙ, Конотопська дирекція, перше - Олександр ШАПОВАЛОВ, Конотопська дирекція.

  Переможцями та призерами у турнірі з настільного тенісу серед жінок стали: третє місце - Наталія БОНДАРЧУК, Коростенська дирекція, друге - Раїса ПРОТАЗАНОВА, КЕВРЗ, перше - Оксана ЧИЧЕНЬОВА, Київська дирекція.

  Серед чоловіків місця розділилися таким чином: третє - Владислав ХОМЕНКО, Київська дирекція, друге - Іван КАЛЕНИК, Коростенська дирекція, перше - Іван ПОБЕРІЙ, Козятинська дирекція.

  Третє місце у змаганнях змішаних пар посіли представники Коростенської дирекції Микола та Олена КОРЖУХ, друге - Іван Каленик та Наталія Бондарчук (теж з Коростенської дирекції), перше - Владислав Хоменко та Оксана Чиченьова з Київської дирекції.

  Переможці та призери нагороджуються медалями, дипломом, цінними подарунками.

  В загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Козятинської дирекції, друге - Коростенської дирекції, перше - Київської. Команди нагороджуються кубком та дипломом відповідного ступеню.

  Головний суддя Ольга Ганул оголошує змагання з настільного тенісу та шахів на Південно-Західній залізниці закінченими.

  Та спортивне життя на цьому не завершується. Як запевнила нас начальник ДФСК «Локомотив» Ольга Стороженко, вже в грудні нас чекають змагання залізничників з міні-футболу.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05