РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (30 листопада 2012) 

 • Потрібен раціональний підхід

  З метою профілактики травматизму, за завданням керівництва залізниці, фахівцями служби охорони праці було проведено цільові перевірки підрозділів Південно-Західної залізниці, у господарствах яких допущено зростання травматизму.

  Характерними зауваженнями, виявленими під час перевірок, можна назвати такі: порушуються строки проведення оперативного контролю за правильним проведенням виробничих процесів, інструменти й верстатне устаткування експлуатуються з порушеннями вимог безпеки. Крім того, вантажопідйомні крани, водогрійні котли експлуатуються також не належним чином. Це один факт - відсутні оперативні написи на електроустаткуванні. Бентежить і те, що до роботи допускається ненавчений і неатестований персонал. Відомі випадки, коли застосовуються несправні або саморобні інструменти тощо. При цьому було підкреслено, що на усунення більшості зазначених порушень немає потреби для залучення коштів. Отже потрібен раціональний підхід з боку фахівців для того, щоб унеможливити виникнення випадків травматизму як на виробництві, так і поза ним.

  Упродовж жовтня на залізниці проводився осінній огляд охорони праці. Під час цього заходу на повторну перевірку знань з охорони праці було спрямовано 104 працівники, вилучено 97 талонів-попереджень, видано 167 приписів.

  Під час селекторної наради були заслухані пояснення керівників Київської дистанції колії, вагонного депо Київ-Пасажирський та Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Очільникам підрозділів слід зробити правильні висновки. А головний - нехтування дисципліною - основна причина травматизму.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05