РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (30 листопада 2012) 

 • Нам бажають

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  Керівництво та колектив відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» щиро вітає колектив редакції газети «Рабочее слово» з нагоди 90-річчя від дня заснування.

  Вважаємо, одним із головних чинників вашого успіху є згуртована команда досвідчених фахівців, які з усією відповідальністю і почуттям обов’язку відносяться до доручених справ та наполегливі в досягненні спільних ідей.

  В день ювілею, засвідчуючи повагу, щиро зичимо всьому колективу міцного здоров’я, гарного настрою, щастя і подальших успіхів у вашій творчій діяльності в ім’я щасливого майбутнього залізниці.

  Ми вдячні долі за те, що з перших кроків діяльності вашої редакції завжди відчували підтримку і протягом всіх років нас об’єднують добрі стосунки співробітництва та взаєморозуміння.

  З повагою, начальник відокремленого підрозділу

  Київська дирекція залізничних перевезень В.І. ПАЩЕНКО,

  голова Київської територіальної профспілкової організації О.М. ЛОГОШНЯК

  ***

  ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ГАЗЕТИ «РАБОЧЕЕ СЛОВО»!

  Прийміть найщиріші привітання від колективу відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень та членів Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці з нагоди 90-річчя з дня виходу в світ першого номеру газети, тоді ще «Эхо гудка», а нині - «Рабочее слово».

  За роки свого розвитку газета не тільки змінила назву, але й разом з усіма переживала зміни, що відбувалися в суспільно-політичній, економічній, соціальній та культурній сферах, жила проблемами та досягненнями залізниці. Увесь цей час видання було і залишається цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником, з ним пов’язане життя декількох поколінь залізничників, які цінували і цінують його за увагу до потреб працівників сталевих магістралей, за професіоналізм та об’єктивність.

  Бажаємо всьому колективу газети здоров’я, щастя, оптимізму, чудового настрою, творчих успіхів, прихильного та вдячного читача. Нехай і надалі не зраджує вам прагнення служити істині, нехай завжди гострим буде ваше перо, чистим - сумління, сильним і переконливим-журналістське слово!

  З повагою, начальник відокремленого

  підрозділу Козятинська дирекція

  залізничних перевезень В.К. Буцерога,

  голова Козятинської територіальної профспілкової організації А. А. ВІЛЬЧИНСЬКИЙ

  ***

  ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!

  Від імені працівників Жмеринської дирекції залізничних перевезень та членів Жмеринської територіальної профспілкової організації прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого славного 90-річного ювілею.

  Вже багато років ви робите нові і нові записи в особистий щоденник залізничників: інформуєте про важливі і цікаві, приємні і не завжди приємні події, розповідаєте про успіхи, розмірковуєте про високе і не забуваєте про буденне, повертаєтесь спогадами у минуле і зазираєте у майбутнє.

  90 років - це надзвичайно солідна та гарна дата для газети. За час свого існування у «Рабочем слове» працювало багато талановитих людей, для яких газета стала рідною.

  З нагоди свята зичимо всьому колективу редакції газети «Рабочее слово» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків у роботі, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах.

  З ювілеєм вас, дорогі друзі!

  За дорученням колективу,

  начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень А.О. ЛЮБІНІН,

  голова Жмеринської територіальної профспілкової організації Ю.С. АНДРУШКОВ

  ***

  ШАНОВНІ ТВОРЦІ ГАЗЕТИ «РАБОЧЕЕ СЛОВО»!

  Від імені депутатського корпусу Козятинської міської ради та від себе особисто, від усієї територіальної громади міста залізничників Козятин щиро вітаю вас із 90-ю річницею від дня заснування.

  Газета - чернетка історії, сказав хтось із відомих. Ваша газета - це літопис залізниці, додамо ми. Вже багато років, щотижня, ви робите новий запис в особистий щоденник залізничної галузі: інформуєте про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідаєте про успіхи, розмірковуєте про високе і не забуваєте про буденне, повертаєтесь спогадами у минуле і мрієте про майбутнє. 90 років - це надзвичайно солідна та гарна дата для газети. Протягом цього періоду вона переживала часи розквіту і часи занепаду. Газета належить до тих небагатьох періодичних видань, яким вдалося і, віриться, вдасться вистояти у всі часи.

  Для багатьох козятинців, працівників залізничних організацій міста газета «Рабочее слово» - не лише інформатор, а передусім - співрозмовник. Ви завжди намагаєтесь відстоювати інтереси галузі, профспілки.

  З нагоди свята зичу всьому колективу газети «Рабочее слово» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах.

  З ювілеєм вас, дорогі друзі!

  З повагою, міський голова м. Козятин Олександр ГВЕЛЕСІАНІ

  ***

  ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «РАБОЧЕЕ СЛОВО»!

  Щиро вітаємо вас із 90-річчям з дня виходу в світ першого номеру газети Південно-Західної залізниці.

  Славний трудовий шлях популярного серед залізничників видання прокладено від буремних років початку минулого століття і до наших днів. На його сторінках знайшли своє відображення найважливіші події, які відбувались у житті столичної магістралі. Приємно, що у цьому багаторічному літописі знайшлось місце і для публікацій зокрема про Вінницький вокзал. Вони надихають наших працівників на самовіддану працю, метою якої є - якісне обслуговування пасажирів. Ми вдячні співробітникам газети за це і сподіваємось, що і в подальшому на шпальтах газети будуть публікації про роботу нашого колективу.

  З нагоди славного ювілею зичимо усім працівникам редакції, а також читачам газети нових успіхів у роботі, творчого натхнення, міцного здоров’я та благополуччя!

  За дорученням трудового колективу вокзалу станції Вінниця, начальник вокзалу Г.В. МОСКАЛЬЧУК, голова профспілкового комітету Н.В. КАНЕВСЬКА

  ***

  ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ ТА НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАШОЇ ГАЗЕТИ!

  Читачі високо цінують професіоналізм, об’єктивність та активну громадянську позицію, які притаманні колективу газети «Рабочее слово». Всебічне висвітлення різноманітних подій, глибокий аналіз сучасності, розкриття актуальних питань сьогодення та постійне і невгамовне журналістське прагнення знайти істину стали візитною карткою видання.

  У цей день зичимо всьому колективу міцного здоров’я, щастя та творчої наснаги!

  З повагою, колектив вагонного депо Конотоп

  ***

  ДОРОГОЙ МОЙ РОДНОЙ КОЛЛЕКТИВ! ОТ ВСЕЙ ДУШИ ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС С 90-ЛЕТИЕМ ЛЮБИМОЙ ГАЗЕТЫ!

  Ее страницы - это история железной дороги, живым словом запечатленная на века. Не зря и называется газета - «Рабочее слово». Железнодорожникам Юго-Западной есть чем гордиться! Все то, что сделано за последние годы, трудно перечесть. И в курсе всего происходящего - рабочесловцы! Грядут новые события, время продолжает диктовать темы для статей, интервью, репортажей. И потому желаю вам быть всегда в самой гуще жизни дороги и продолжать так же достойно писать летопись столичной магистрали. Сейте доброе, вечное!

  С уважением, почетный железнодорожник,

  главный редактор газеты «Рабочее слово» 1993-2003 гг.

  Марат ПОГРЕБЦОВ

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05