РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (23 листопада 2012) 

 • «Залізничні» гени

  Недаремно кажуть, що молодість - це не вік, а стан душі. Ці слова приходять на думку, коли на різних ветеранських заходах доводиться бачити Михайла Івановича БРУЯ. Він має багато позитивної енергії, завзяття виявляється у вирішенні справ, що покладені на нього, як на голову ветеранської організації КМС-122; береться за роботу з палким ентузіазмом, якого не в усіх молодих людей вдосталь. Отож молодим залізничникам, які більше мріють про кар’єрне зростання, варто вчитися на прикладі таких людей. Михайло Іванович Бруй - залізничник із 48-річним стажем. Розпочав свою трудову діяльність зі звичайного монтера колії, завершив її на посаді керівника Коростенської колійної машинної станції (КМС-122).

  Михайло Іванович в юності, закінчивши Чернігівське залізничне училище, не лише зробив свій життєвий і професійний вибір, а й започаткував трудову династію. Але то буде згодом. Після училища він «кував» знання ще в Київському залізничному технікумі, а потім - у Харківському інституті інженерів залізничного транспорту. Вчився добре і, головне, прагнув ці знання успішно реалізовувати у щоденних справах. Мав надійних наставників, каже, що навіть соромно було б йому погано виконувати роботу, щоб не підвести своїх товаришів. Працював майстром, бригадиром дистанції колії.

  У 1980 р. Михайло Іванович очолив дистанцію колії у Козятині. Робота була важкою, але відрадно, що через певний час колектив зумів вийти навіть у переможці трудових змагань. Уміння керувати людьми, бути добрим господарником, створювати для трудівників нормальні умови праці та побуту - все це допомагало в роботі Михайлу Івановичу.

  Деякий час М.І. Бруй працював у Коростенському відділку залізниці старшим інженером технічного відділу. А у 1987 р. Михайла Івановича призначають начальником КМС-122, де він обіймав цю посаду до 2001 р., до самого виходу на заслужений відпочинок. Саме тут він і проявив найбільше притаманні йому організаторські здібності, свої знання колійника й увесь «букет» кращих людських якостей, що сприяли успішному керівництву. У ті часи колектив КМС-122 одним із перших почав будувати житло для працівників, тоді ж зводилися і нові виробничі цехи.

  Вже 10 років Михайло Іванович - на заслуженому відпочинку. Але на відпочинку умовному, бо підтримує тісний зв’язок із рідним підприємством, очолюючи в ньому раду ветеранів. Він - член міської ради чорнобильців, працює в раді ветеранів міського директорського корпусу.

  І головне. Він гордий, що започаткував залізничний рід. Син і донька його трудяться на залізниці. Продовжують сімейну справу і троє онуків, випускників Харківської національної академії залізничного транспорту. Тож нехай залізничному роду Бруїв не буде переводу!

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Життя продовжує свій рух сталевою магістраллю. Професійна династія Бруїв продовжується із покоління у покоління. Історію пишуть не тимчасові заробітчани і не випадкові люди, а професіонали із «залізничними» генами.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05