РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (23 листопада 2012) 

 • Пліч-о-пліч ВЕТЕРАНИ та МОЛОДЬ

  Напередодні цьогорічного Дня залізничника Центр регіональних перевезень пасажирів привітав своїх працівників.

  Цьогоріч до заходу підійшли досить творчо і провели тематичний захід під девізом «Зустріч з роками». Річ у тім, що нещодавно в Україні відзначали День людей похилого віку. Тож ініціативу голови профкому Галини ГОЛОВКО про відзначення двох, по суті рівнозначних за змістом, подій одночасно було підтримано керівництвом Центру.

  І от ми у святково прикрашеній актовій залі ст. Київ-Пасажирський. На стендах яскраво проілюстровано історію трудового життя колективу. Хоча, відзначимо, історія ця невелика за часом, адже Центр організовано у 2008 р. У залі відчувається доброзичлива атмосфера, в очікуванні виступів зі сцени залізничники розмовляють один з одним, поздоровляють, вітаються. Бо не так вже часто, як того хотілося б, залізничники - ветерани і нині працюючі мають нагоду зібратися разом. А тут урочисто, святково, по-домашньому затишно - кожному були раді і для всіх найшлися теплі слова.

  «Відверто, щиро та від усієї душі всім, хто зібрався у залі і хто в даний час знаходиться на робочих місцях, - велике спасибі! - зазначив у привітальному слові начальник Центру регіональних перевезень пасажирів Сергій МАНОХА. - Саме вам вдається створювати трудову славу залізниці і нашого Центру. Завдяки вашій наполегливій праці невпинно зростали та будуть зростати обсяги пасажирських та вантажних перевезень, з’являються нові швидкісні маршрути, відновлюються й будуються вокзали, удосконалюється й модернізується рухомий склад. Велика подяка ветеранам, які своїм прикладом навчали та продовжують навчати молодих людей азам професійної майстерності. А молоді бажаю до своєї справи ставитися відповідально, беручи за приклад професійний підхід до дорученої справи досвідчених колег».


  Квитковий касир Світлана ПРОКОПЕНКО (ст. Караваєві Дачі).


  Начальник Центру регіональних перевезень пасажирів Сергій Маноха
  вітає диктора ст. Київ-Пасажирський Приміського вокзалу Олену ЗАДОРОЖНУ зі святом.

  У залі була зворушлива та піднесена атмосфера. Пісні, що виконував гурт «Надвечір’я» територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району у м. Києві, не залишив нікого байдужим. Приємно було спостерігати, як від щирих слів ведучих свята - старшого перонного контролера Любові ВЕПРИК та квиткового касира Юлії ЧЕРНЯК, - а також виконавців концерту, серце залізничників сповнювалось щемом, а у багатьох ветеранів по щоках котилися сльози. Особливо багато приємних слів було сказано на адресу ветеранів від молоді Центру. Квитковий касир зупинної платформи Караваєві Дачі Світлана Прокопенко наголосила, що молодь, яка сьогодні працює на залізниці, гідно продовжує славетні традиції своїх попередників, які багато чому навчили сьогоднішніх працівників.

  Після офіційної частини з нагоди професійного свята очільник Центру вручив Почесні грамоти кращим працівникам, а ветеранам - невеличкі подарунки та квіти. І хай виникають нові традиції, але таке передавання життєвих цінностей, яке здавна існує у залізничників, - шанування ветеранів - залишається у спадок наступним поколінням працівників. Що, власне, і було видно під час цього свята.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05