РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (16 листопада 2012) 

 • НІМЕЧЧИНА. КОМПЛЕКСНА КОНЦЕПЦІЯ

  Концепція raіl&fresh складається з трьох основних структурних елементів, які поєднуються в загальну концепцію туалету класу Premіum. Цими елементами є гігієна, комфорт і дизайн. Основним критерієм оцінки пасажирами якості туалетів, як показують опитування жителів Німеччини, є гігієна. Цій вимозі концепція raіl & fresh відповідає повною мірою.

  В умивальних кімнатах безконтактна (непотребуюча доторкань руками) техніка для користування водою, милом і паперовими рушниками забезпечує чистоту й одночасно охороняє від передачі інфекцій. Крім того, у розпорядження відвідувачів - установки для дезінфекції рук.

  Важливим питанням у плані гігієни є якість і періодичність прибирання. Протягом доби в зоні туалетів raіl & fresh перебуває спеціально навчений персонал (до 4 чол.), який займається підтримкою чистоти й наведенням порядку відповідно до встановленого графіка. Крім того, щодня проводиться технічний контроль устаткування, що забезпечує постійну роботу всіх пристроїв туалету.

  Другою характерною ознакою розглянутої концепції є комфорт, що також є важливим критерієм оцінки відвідувачами громадського туалету. Поряд із сучасною сантехнікою й доступністю її протягом 24 год. на добу необхідно відзначити раціонально обладнаний вхід у туалет. Швидкодіючі турнікети забезпечують зручний вхід і вихід і знижують ймовірність утворення черги.

  Крім стандартних, пропонуються додаткові послуги: душові кабіни, столи для сповивання немовлят, туалетні столики, а також дефибрилятори для надання першої медичної допомоги. Передбачено спеціальні місця для сумок у приміщенні для вмивання й гачки в кабінах туалету. Зручно розташовані таблички, покажчики й піктограми направляють до приміщення.

  Наступною важливою складовою частиною концепції raіl & fresh є дизайн, що сприяє створенню приємної обстановки як у самому туалеті, так й у прилягаючій до нього зоні. Вхід виконано у світлих тонах, що викликає довіру й пере-шкоджає виникненню у відвідувача упередженого негативного відношення. За рахунок привабливого фірмового дизайну вхід у туалет легко впізнається.

  Завдяки ретельному підбору матеріалів для кожного приміщення, наприклад, скла, кераміки, нержавіючої сталі або полімерів, створюється сучасна внутрішня композиція. У той же час велика увага приділяється міцності.

  Різні освіжаючі засоби, приглушена фонова музика, інформаційні монітори з короткими повідомленнями, а також трансляція рекламного повідомлення, що обіцяє відвідувачам «чистоту й свіжість», завершують загальну картину.

  А нам слабо?

  Валентина КОЛЯДА, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05