РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (16 листопада 2012) 

 • ХАЙ ДОЛЯ ДАСТЬ ЩЕ БЕЗЛІЧ ЛІТ ЩАСЛИВИХ!

  У Будинку науки і техніки ст. Шепетівка відбулося урочисте вшанування ветеранів Шепетівської дистанції колії. Тих, хто після багаторічної роботи на залізниці лише нещодавно вийшов на заслужений відпочинок.

  - Такі заходи стали вже традиційними у нашому трудовому колективі, - говорить одна з його організаторів голова профспілкової організації дистанції колії Олександра Коваленко. - Цьогоріч ми їх проводимо вже вп’яте. Вшановуємо тих, хто вийшов на пенсію за останні два роки. А таких у нас нараховується 41 працівник. Серед них - один Почесний залізничник - наш колишній начальник 2-ої дільниці Михайло Васильович Тодосій, який пропрацював у дистанції колії з 1972 року. Сорок і більше років роботи у трудовому колективі за плечима змінного техніка Валентини Павлівни Гаврилюк, мостового майстра Миколи Михайловича Самкова, заступника начальника дистанції зі штучних споруд Михайла Олександровича Біленького. Ледь не досягли цього рубежу бригадир колії Василь Ілліч Лакіда, чергові по переїзду Валентина Юріївна Моргулець, Ольга Миколаївна Орел, Валентина Денисівна Митарчук, слюсар Микола Федорович Головач. Ще дев’ять наших ветеранів, яких ми вшановуємо сьогодні, мають тридцять й більше років роботи в нашій дистанції колії. А загалом, якщо підсумувати загальний стаж роботи на залізниці сьогоднішніх винуватців свята, то він складає 1030 років.


  Під час вшанування ветеранів праці у Шепетівській дистанції колії.

  Ветерани праці виходили на сцену під бурхливі оплески присутніх. На свою адресу вони почули чимало теплих, щирих, добрих слів та побажань. Були і квіти, і цінні подарунки, слова подяки за багаторічну працю та побажання здоров’я та благополуччя у подальшому житті. У відповідь лунало стримане «дякую», а у декого у цю мить на очах і забриніла сльоза. А на традиційне запитання: «Як воно живеться на пенсії?» відповідь була одна: «Добре». Хоча багато хто з них тут же зізнавався, що дещо заскучав і за колишньою роботою, і за колективом, в якому працював.

  Організатори свята підготували для своїх ветеранів й цікаву концертну програму. Їх вітали зі сцени колективи художньої самодіяльності та артисти-аматори Будинку науки та техніки ст. Шепетівка, серед яких були співачки Євгенія Гаєвська та Вікторія Середюк, вокальний дует «Позитив» у складі Вадима Свінціцького та Яни Перегоєдової, дитячий танцювальний колектив «Браво» та фольклорний гурт «Справжні козаки».

  - Мені як одному з керівників дистанції колії і раніше доводилося брати участь у таких заходах вшанування наших ветеранів, - говорить Михайло Біленький, - однак цього разу я вже сам як пенсіонер був серед тих, кого вшановують. І повірте, що це було зворушливо. За що і хочу подякувати і керівництву дистанції колії, і профспілковому комітету трудового колективу. Це добре, що такі заходи стали у нас традиційними. Вони потрібні перш за все нашим ветеранам. Бо це для них і увага, і пошана.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05