РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (16 листопада 2012) 

 • Золото добувають у Козятині

  У столичному експоцентрі «Київ Експо-Плаза» у другій половині жовтня проходила четверта виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, а також компанія «Виставковий світ».


  Лауреати виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

  У цьому заході презентував свій проект «Інноватика у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі» і один із навчальних закладів залізничного транспорту нашої країни - Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту (КВПЗТУ). До речі, це був спільний міжнародний проект, в якому використані напрацювання Доправної (транспортної) академії м. Тренчин (Словаччина) та технікуму зв’язку ім. І. Сегельського м. Познань (Польща). Це навчальні заклади залізничного транспорту, з якими довгі роки плідно співпрацюють козятинці. В проекті порівнюється система роботи над розробкою та впровадженням інноваційних технологій та новітніх засобів навчання майбутніх залізничників у навчально-виробничий процес в Україні, Словаччині та Польщі. Козятинці презентували свої напрацювання з використання тренажера з управління локомотивом та усунення несправностей (для учнів із спеціальностями «помічник машиніста електровоза»). Їхні словацькі колеги - методику навчання учнів за спеціальністю «черговий по залізничній станції», пропонуючи, як приклад, процес навчання у транспортному залі своєї академії. Це - сучасний системний і комплексний навчальний кабінет, який застосовується не лише для навчання студентів академії, а також для навчання співробітників словацьких та чеських залізниць, студентів галузевого університету. А колеги з Польщі представили свої напрацювання на прикладі використання діючих макетів для підготовки учнів із фаху «електромонтер СЦБ».

  Експертна комісія високо оцінила цей спільний міжнародний проект, і за її рішенням усі три навчальні заклади нагороджено золотими медалями та дипломами організаторів виставки за активну роботу з модернізації системи освіти.

  Також почесними дипломами організаторів виставки нагороджено директорів цих навчальних закладів та керівників проектів, що презентувалися на виставці. Від нашої країни цю нагороду отримав директор КВПЗТУ Андрій СТЕЦЮК та заступник директора училища з методичної роботи Маргарита МІСЬКОВА (як керівник проекту).

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото із архіву КВПЗТУ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05