РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (16 листопада 2012) 

 • Від теорії до практики

  Доброю традицією на Київській дирекції залізничних перевезень є практика проведення виїзних нарад на одній зі станцій. Характерною особливістю таких зустрічей є те, що перед тим, як провести нараду, традиційно оновлюються робочі місця, замінюються інформаційні стенди, проводяться опоряджувальні роботи з приведення станцій та прилеглої території до належного санітарно-естетичного стану.


  Практичне заняття проводить Олексій САМЧЕНКО.

  Минулого тижня на ст. Бородянка відбулася чергова виїзна нарада, де начальників станцій чекала продуктивна та насичена програма. На цьому заході, окрім нагальних питань організації роботи з безпеки руху та охорони праці, було висвітлено виконання планових завдань щодо вантажних та пасажирських перевезень, організації роботи з клієнтами та адміністраціями. Було обговорено ступінь готовності до зими. Не залишились осторонь і питання реформування.


  Начальник галузевої служби перевезень Іван ФЕДОРКО
  та начальник Київської дирекції залізничних перевезень Володимир ПАЩЕНКО проводять нараду.

  Начальник дирекції Володимир ПАЩЕНКО звернувся до учасників наради: «Ми стоїмо на шляху реформування. Для всіх нас - це абсолютно новий етап. Наразі ми не лише обговоримо наболілі питання серед керівників станцій, а й постараємося намітити заходи щодо покращення нашої роботи».

  Детально охарактеризував роботу залізниці та чергових по станції за останній період у своєму виступі начальник галузевої служби перевезень Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО. Зокрема, він наголосив, що найбільш важливим завданням для залізничників є дотримання вимог безпеки руху та охорони праці. Окрім того, він відповів на запитання, які цікавили начальників станції.

  Учасники засідання детально проаналізували стан безпеки руху та охорони праці і висловили свої зауваження щодо неузгодженості «вікон» під час колійних робіт. Також обговорили питання вантажних перевезень і радились, що потрібно робити, щоб автомобільний транспорт не витісняв перевезення вантажів залізницею. До того ж, звернули увагу на правильність опрацювання перевізних документів згідно із нормативними змінами.

  Про те, як складається ситуація з компенсацією коштів за перевезення пільгових категорій пасажирів та як вдається вирішувати проблему отримання залізницею пільги на сплату податку на землю, доповів начальник пасажирського відділу Київської дирекції залізничних перевезень Тарас МЕЛЬНИК.

  Багато часу було приділено практичним заняттям. Під час їх проведення начальник дільниці Київської дистанції колії Олексій САМЧЕНКО продемонстрував молодим колегам, як виконуються комісійні місячні огляди головних, приймально-відправних колій, стрілочних переводів тощо. Тож молоді начальники станцій наочно побачили, як взаємопов’язані теорія та практика.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05