Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 44 (9 листопада 2012)

• Додому з перемогою!

Наприкінці жовтня у м. Джанкой Придніпровської залізниці проходили вже традиційні змагання на Кубок Придніпровської залізниці з волейболу, присвячений пам’яті В.Д. Баранова.

Цього року на турнір було запрошено команди з інших сталевих магістралей, а саме: з Донецької та Південно-Західної. В заході взяли участь команди Сімферополя, Джанкоя, Кривого Рогу, Запоріжжя, Мелітополя та збірні команди Донецької та Південно-Західної магістралей. До речі, команди сторонніх залізниць вперше були запрошені до цього змагання.

До складу нашої команди увійшли найкращі представники Київської, Жмеринської та Коростенської дирекцій залізничних перевезень, у їх числі: Р. Скиданчук, В. Мельник, Є. Бабич, Д. Сидорук, Г. Кирийчук, С. Віговський, П. Маліновський, А. Ус та капітан команди В. Гаращенко.

Дебют наших волейболистів виявився вдалим. Команда перемогла у своїй підгрупі та виборола право грати у фіналі за перше місце з командою-переможницею другої підгрупи. Нею виявилася команда із Сімферополя. Боротьба була напруженою та запеклою, команди показали високий рівень гри, до самого її закінчення не можна було виявити того, хто стане переможцем. Але все ж таки з рахунком 2:1 одержала перемогу й отримала золотий Кубок команда Південно-Західної залізниці. Також були відзначені наші гравці у наступних номінаціях:

Р. Скиданчук - «Кращий нападаючий», А. Ус - «Кращий зв’язуючий».

Інші місця розподілилися наступним чином: ІІ місце посіла команда Сімферополя, ІІІ місце - Джанкоя.

Висловлюємо свою подяку організаторам турніру та адміністрації ДФСК «Локомотив» Придніпровської залізниці за запрошення, організацію та проведення цього турніру на високому рівні.

Ольга ГАНУЛ, інструктор ДФСК «Локомотив»