РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (11 квітня 2008) 

 • Спартакіада завершилась. Змагання продовжуються


  команда-переможниця

  Наприкінці лютого 2008 р. на базі спортивних залів локомотивного депо та ВПУ-1 у Жмеринці проходила VII спартакіада працівників підприємств залізничного вузла. За перемогу боролись спортсмени, які працюють у вагонній дільниці, будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні, вагонному та локомотивному депо, дистанції колії, колійній машинній станції та на підприємстві «Експрес». Всього майже 150 чоловік.

  Програма Спартакіади включала п`ять видів спорту. А саме: волейбол, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, міні-футбол. До суддівства змагань було залучено незалежних професійних досвідчених фахівців. Це стало запорукою об`єктивності при визначенні результатів та при розподілі зайнятих місць.

  Упродовж ігор було помітно зростання майстерності та згуртованості членів команд. Це значить, що на залізничних підприємствах більше уваги приділяється повсякденному заняттю спортом за інтересами та згуртованості колективів.

  Оргкомітет врахував побажання судді з гирьового спорту Михайла ВАЛЯНСЬКОГО про шкідливість діагональних перевантажень серед учасників змагань. Тому результати визначали за кількістю підйомів однією із рук.

  В останній день змагань відбулась фінальна зустріч команд локомотивного депо та підприємства «Експрес», яка вирішувала долю перших місць з міні-футболу та загальнокомандних місць в цілому на Спартакіаді.

  В урочистому закритті Спартакіади та нагородженні команд взяли участь голова Жмеринського теркому Олексій ГРИЦЕНКО, члени оргкомітету з проведення змагань. До його складу увійшли голови профкомів, керівники та заступники керівників підприємств команд-учасниць, а також заступник міського голови Віталій КОШУБСЬКИЙ.

  Церемонія нагородження проводилась у супроводі танцювального колективу «Фламінго» та музичного гурту «Кордон» Жмеринського будинку науки і техніки.

  За результатами змагань, команди-учасниці було нагороджено грамотами та кубками за зайняті місця в кожному із видів спорту. Друге місце посіла команда локомотивного депо, а третє поділили між собою спортсмени з дистанції колії та вагонної дільниці.

  А перемогу та кубок теркому завоювала команда підприємства «Експрес».

  Спартакіада працівників залізничних підприємств вузла ст. Жмеринка стала першим етапом участі у Дорожній спартакіаді та Спартакіаді

  Укрзалізниці. Думається, жмеринські спортсмени-залізничники успішно виступатимуть і під час подальших змагань. А головної мети Спартакіади - покращення здоров`я та організації дозвілля працюючих - досягнуто.

  Сергій ШИНКАР
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05